Przed meczem z „Dwójką” GKS-u Katowice

Przed meczem z „Dwójką” GKS-u Katowice

29 października 2020 Wyłączono przez Admin2

Przed nami kolejka numer 15, w której zmierzymy się w rewanżowym spotkaniu z rezerwami katowickiego GKS-u. Mecz rozegrany zostanie na boisku „Kolejarza”, a gospodarze będę gracze z ulicy Bukowej.

Poprzednie spotkanie rozegrane było ponad miesiąc temu (pierwotnie mecz miał się odbyć 15 sierpnia) i wtedy przegraliśmy spotkanie z katowiczanami 1-2. Była to dotychczas jedyna nasza porażka ligowa w tym sezonie. Decydująca bramka padła w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, co na pewno potęgowało nasze rozgoryczenie po tamtym spotkaniu. Przypomnijmy, iż w meczu tamtym nie mógł zagrać nie tylko nasz najlepszy strzelec Marcin Rosiński, ale także równie mocne postacie naszej ekipy, jak Przemysław Żemła, Dawid Colik i Szymon Nowak.

W najbliższą sobotę na pewno wystąpimy w ciut mocniejszej konfiguracji, jednak trzeba pamiętać, iż w nogach mamy nie tylko derbowe pojedynek ze Spartą, ale przede wszystkim wtorkowy mecz z liderem III Ligi – Ruchem Chorzów. Niestety w dalszym ciągu Trener nie będzie miał do dyspozycji wszystkich kluczowych zawodników.  Jesteśmy jednak pewni, ze zespól nasz jest gotowy na takie wyzwanie i z duża chęcią rewanżu na poprzedni mecz przeciwstawi się graczom z Bukowej.

W składzie „Gieksy” spodziewać się trzeba kilku zawodników z większym doświadczeniem z gry na szczeblu centralnym – na pewno regularnie w ostatnich meczach „Dwójki” grywają oddelegowani z II ligowej kadry – Mateusz Kompanicki czy Patryk Szwedzik. Tylko ten duet ma na swoim koncie 20 goli w bieżących rozgrywkach. Spodziewać się można również jeszcze kilku innych mocniejszych nazwisk.


15 kolejka Klasy Okręgowej gr. IV (Podgrupa Katowice)

Stadion „Kolejarza” ul. Alfreda 1, Katowice 

31.10.2020, godzina 17.00

GKS II Katowice – LGKS 38 Podlesianka

MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI