Przed meczem z Górnikiem 09 Mysłowice

Przed meczem z Górnikiem 09 Mysłowice

5 listopada 2020 Wyłączono przez Admin2

W najbliższa sobotę rozegramy mecz ligowy w ramach 16 serii gier, a naszym rywalem będzie Górnik 09 Mysłowice. Mecz odbędzie się na naszym stadionie.

Drużyna popularnej „Kociny” zajmuje obecnie 7 miejsce w ligowej tabeli (16 pkt. w 12 meczach), jednak trzeba dodać, iż podopieczni Trenera Łukasza Nowaka, mają w zanadrzu dwa zaległe spotkania (z Naprzodem Lipiny i Spartą Katowice), w których mogą nadrobić dystans do Siemianowiczanki czy Górnika MK Katowice. Najlepszym strzelcem Górnika jest z 6 golami Wojciech Kowalski.

Poprzednie spotkanie obu zespołów odbyło się 22 sierpnia, a na stadionie w Mysłowicach wygrała 4-0 nasza Podlesianka. Gole zdobywali: Przemysław Żemła (2), Bartosz Nowotnik i Bartłomiej Kędzierski.

Nasz zespół pała chęcią rehabilitacji po zeszłotygodniowej wpadce z GKS-em II Katowice i jak na samotnego lidera tabeli przystało, chce szybko wrócić na zwycięską ścieżkę. Oczywiście zakładamy, iż spotkanie z Górnikiem na pewno nie będzie należeć do łatwych! Szykuje się dobry pojedynek i ciekawe widowisko!  

Na szczęście zamknięta bramka stadionu, nie powstrzyma naszej ekipiy medialnej, która tak jak zawsze przygotuje obszerną relację ze spotkania – zarówno tekstową, fotograficzną jak i oczywiście tą najbardziej oczekiwaną – filmową!   


16 kolejka Klasy Okręgowej gr. IV (Podgrupa Katowice)

Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice 

07.11.2020, godzina 14.00

LGKS 38 Podlesianka – KS Górnika 09 Mysłowice

MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI