Ostatnia wyjazdowa prosta! Przed meczem z Pogonią Imielin

Ostatnia wyjazdowa prosta! Przed meczem z Pogonią Imielin

13 listopada 2020 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę zagramy przedostatni nasz mecz w roku 2020, w którym zmierzymy się na wyjeździe z zespołem Pogoni Imielin.

Zespól z Imielina zajmuje pozycję wicelidera, wyprzedzając już o 6 punktów zespół Sparty Katowice, który przez zdecydowaną większość rozgrywek był drugi w tabeli. 

Gracze Pogoni systematycznie punktują w ostatnim czasie, wygrywając 4 ligowe spotkania z rzędu, oraz awansując do finału podokręgowego Pucharu Polski, po zwycięstwie 3-1 nad Górnikiem 09 Mysłowice. Środowy ich pojedynek z MK Katowice nie doszedł do skutku, z przyczyn epidemicznych w zespole z Kostuchny.

 Trenerem zespołu jest Radosław Orłowski, a najlepszym strzelcem – Michał Gadaj (12 goli).

Pierwszy pojedynek obu zespołów w tym sezonie odbył się 29 sierpnia i wtedy górą była Podlesianka, która wygrała 4-2. Bramki zdobywali: Radosław Kaczmarczyk (2), Bartosz Nowotnik i Marcin Rosiński dla Podlesianki oraz Antoni Turczyński i Andrzej Malina dla Pogoni.

 Na pewno pojedynek ten będzie bardzo prestiżowym i oba zespoły wyjdą walczyć o komplet punktów. Szykuje się na ostatniej ligowej prostej kapitalny mecz!


17 kolejka Klasy Okręgowej gr. IV (Podgrupa Katowice)

Stadion Pogoni, ul. Hallera 37a, Imielin  

13.11.2020, godzina 13.00

LKS Pogoń Imielin – LGKS 38 Podlesianka

MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI

Relacja video z meczu dostępna będzie na żywo na naszym klubowym profilu fb.