Kończymy jesień! Przed meczem z Wawelem Wirek

Kończymy jesień! Przed meczem z Wawelem Wirek

19 listopada 2020 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę czeka nasz zespół ostatni mecz ligowy w tym roku. Na stadionie przy ul. Sołtysiej podejmiemy w ramach 18 kolejki ekipę Wawelu Wirek. Choć nasz zespół kończy jesienne zmagania ligowe, to w kolejnym tygodniu odbędzie się jeszcze jedna kolejka, w której wypada nam akurat vacat.  

Nasz rywal – GKS Wawel Wirek, to obecnie ostatnia drużyna tabeli, która w swoich dotychczasowych 14 meczach zdobyła 4 punkty ( 4 remisy). Warto naznaczyć, ze popularni „Wawlorze” mogą podreperować swój dorobek, gdyż mają w zanadrzu jeszcze dwa zaległe spotkania (Naprzód Lipiny i Sparta Katowice).

Trenerem zespołu z Wirka jest Grzegorz Dziuk, a ich najlepszym dotychczasowym strzelcem – Grzegorz Kałużny (6 goli).

W pierwszym meczu rundy zasadniczej rozegranym na Wirku, Podlesianka wygrała z Wawelem 6-2. Gole dla nas zdobywał – Marcin Rosiński (4), Radosław Kaczmarczyk i Dawid Colik. Dla naszych rywali Mariusz Lux (2).

Mecz z Wawelem będzie dobrą okazją by godnie pożegnać piłkarską jesień. Awans do grupy mistrzowskiej już uzyskaliśmy, ale naszym celem jest pewne wygranie grupy katowickiej.  Pamiętać musimy też, że dwa mecze rundy zasadniczej zagramy już na wiosnę – będzie to rewanż z MK Katowice, i Siemianowiczanką.  Dopiero po tych dwóch spotkaniach nastąpi podział na grupę mistrzowską i spadkową.

Tak jak na ostatnich dwóch meczach, proponujemy Wam na żywo przekaz filmowy z meczu za pośrednictwem naszej ekipy medialnej. Szczegóły niebawem


18 kolejka Klasy Okręgowej gr. IV (Podgrupa Katowice)

Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice 

21.11.2020, godzina 13.00

LGKS 38 Podlesianka – GKS Wawel Wirek

MECZ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI (transmisja live na YT – szczegóły niebawem)