Paweł Lisiński nowym zawodnikiem Podlesianki!

Paweł Lisiński nowym zawodnikiem Podlesianki!

10 marca 2021 Wyłączono przez Admin2

Miło nam poinformować, iż udało się nam parafować transfer last minute. Nowym zawodnikiem naszego klubu został 20-letni Paweł Lisiński.

Nasz nowy zawodnik to skrzydłowy, posiadający bardzo wysokie umiejętności piłkarskie, które przekonały w krótkim czasie Trenera Damian Ostrowskiego do jego osoby.

Popularny „Lisu” to wychowanek GKS-u Tychy, skąd w 2016 roku przeszedł do ZET-ki Tychy, z którą w zeszłym sezonie wywalczył awans do Klasy Okręgowej.

Zdecydowanie największe osiągnięcia nasz nowy zawodnik ma natomiast na boiskach futsalowych. W roku 2019 reprezentował Polskę na młodzieżowych mistrzostwach Europy na Łotwie, gdzie nasza reprezentacja  osiągnęła ogromny sukces, zdobywając brązowy medal!

Oprócz dużej piłki, Paweł gra również w zespole GKS Futsal Tychy, gdzie występuje na szczeblu I ligi, będąc jednym z czołowych, bramkostrzelnych zawodników.

Oczywiście piłka halowa, to trochę inna odmiana futbolu, jednak nasz nowy zawodnik doskonale odnajduje się na większym boisku, a fakt przebicia się do tak mocnej kadry, jaką obecnie dysponuje Podlesianka, świadczy o naprawdę wysokim potencjale piłkarskim.

Pomimo dzielenia obowiązków miedzy futsal a Podlesiankę, zawodnik deklaruje, iż grę w naszym Klubie traktuje bardzo prestiżowo i dołoży wszelkich starań by osiągać z nią jak najlepsze wyniki.

Pawłowi życzymy dużo zdrowia i sukcesów w nowym klubie!

foto: archiwum zawodnika