LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Paweł Lisiński nowym zawodnikiem Podlesianki!

Miło nam poinformować, iż udało się nam parafować transfer last minute. Nowym zawodnikiem naszego klubu został 20-letni Paweł Lisiński.

Nasz nowy zawodnik to skrzydłowy, posiadający bardzo wysokie umiejętności piłkarskie, które przekonały w krótkim czasie Trenera Damian Ostrowskiego do jego osoby.

Popularny „Lisu” to wychowanek GKS-u Tychy, skąd w 2016 roku przeszedł do ZET-ki Tychy, z którą w zeszłym sezonie wywalczył awans do Klasy Okręgowej.

Zdecydowanie największe osiągnięcia nasz nowy zawodnik ma natomiast na boiskach futsalowych. W roku 2019 reprezentował Polskę na młodzieżowych mistrzostwach Europy na Łotwie, gdzie nasza reprezentacja  osiągnęła ogromny sukces, zdobywając brązowy medal!

Oprócz dużej piłki, Paweł gra również w zespole GKS Futsal Tychy, gdzie występuje na szczeblu I ligi, będąc jednym z czołowych, bramkostrzelnych zawodników.

Oczywiście piłka halowa, to trochę inna odmiana futbolu, jednak nasz nowy zawodnik doskonale odnajduje się na większym boisku, a fakt przebicia się do tak mocnej kadry, jaką obecnie dysponuje Podlesianka, świadczy o naprawdę wysokim potencjale piłkarskim.

Pomimo dzielenia obowiązków miedzy futsal a Podlesiankę, zawodnik deklaruje, iż grę w naszym Klubie traktuje bardzo prestiżowo i dołoży wszelkich starań by osiągać z nią jak najlepsze wyniki.

Pawłowi życzymy dużo zdrowia i sukcesów w nowym klubie!

foto: archiwum zawodnika 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW