LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Marcin Rosiński Królem Strzelców rundy zasadniczej naszej grupy!

Zakończyły się rozgrywki rundy zasadniczej naszej podgrupy. W związku z tym, iż przyszłego tygodnia w grupie mistrzowskiej zerujemy stan punktowy i pojawiają się nowe zespoły z podgrupy sosnowieckiej, traktujemy obie rundy, jako integralne rozgrywki, które osobno wyłaniają najlepszych strzelców.

Królem strzelców rundy zasadniczej została z 20 golami nasz gracz – Marcin Rosiński. Rosa w 19 rozegranych meczach strzelił 20 goli, co daję naprawdę wyborną średnią powyżej 1 bramki na mecz.

Wicekrólem wraz z Michałem Gadajem (Pogoń Imielin) i Kamilem Honyszem (MK) został również nasz zawodnik – Bartłomiej Kędzierski. Popularny Kędzier zdobył 14 goli, na które pracował w 19 spotkaniach.

W czołówce znalazło się jeszcze dwóch naszych zawodników. Miejsce 5 zajął Radosław Kaczmarczyk (11 goli w 19 meczach), a miejsce 6 – Krzysztof Renner (9 goli w 18 meczach)

Co wartym podkreślenia, w barwach Podlesianki występuje obecnie również inny król strzelców rundy zasadniczej – Łukasz Dąbrowiecki, który w barwach swojego poprzedniego klubu – LKS Studzienice zdobył 15 goli w podgrupie Bielsko-Tychy I. Na ich skompletowanie potrzebował 15 meczów, co daje również bardzo imponująca średnią. Grupa, w której występował nasz napastnik, zakończyła swoje zmagania jeszcze w zeszłym roku, stąd możliwość dokończenia rundy w naszych barwach, gdzie utrzymał średnią, strzelają 2 gole w 2 spotkaniach.

Od przyszłego tygodnia klasyfikacja będzie tworzona na nowo wśród uczestników zmagań grupy mistrzowskiej.  


KLASYFIKACJA KOŃCOWA STRZELCÓW – KLASA OKRĘGOWA GR IV (KATOWICE) –  RUNDA ZASADNICZA

 

20 goli – Marcin Rosiński (Podlesianka) +3

14 goli – Michał Gadaj (Pogoń Imielin), Kamil Honysz (MK Górnik), Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka)

13 goli – Mateusz Kompanicki (GKS II Katowice), Patryk Szwedzik (GKS II Katowice), Daniel Bąk (MK Górnik)

12 goli – Aleksander Januszkiewicz (Sparta Katowice)

11 goli – Radosław Kaczmarczyk (Podlesianka), Antoni Turczyński (Pogoń Imielin), Grzegorz Kałużny (Wawel Wirek)

9 goli – Wojciech Kowalski (Górnik 09 Mysłowice), Krzysztof Renner (Podlesianka), Patryk Fahrenholt (Górnik 09 Mysłowice) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

GKS II Katowice (67): 13 – Mateusz KompanickiPatryk Szwedzik, 7 – Jakub Kantyka, 6 – Mateusz Flak, 5 – Piotr Nocoń, 3 – Szymon Małecki, 2 – Dominik Kościelniak, Grzegorz Janiszewski, Piotr Kurbiel, Michał Korus, Kacper Pietrzyk, Bartosz Wodnicki, 1 – Jakub Pilarski, Robert Nowak, Mateusz Będkowski, Danian Pavlas, Dacjan Strzelecki, Jacek Moskal, Patryk Paszek, samobójcza

Górnik 09 Mysłowice (44): 9 – Wojciech KowalskiPatryk Fahrenholt5 – Marcin Golasz, 4 – Krzysztof Gondzik, Grzegorz Fonfara, 3 – Łukasz Bundzyło, Paweł Małolepszy, 2 – Grzegorz Jochimczyk.1 – Łukasz Stachoń, Wojciech Śmigiel, Mateusz Śliwa, Ignacio Fernandez, Bartłomiej Chwalibogowski

MK Górnik Katowice (47): 13 – Daniel Bąk, 12 – Kamil Honysz, 5 – Rafał Ludwig, 4 – Dawid Honysz,  2 –  Gabriel Ochojski, Bartosz Bujakiewicz, Daniel Lipok, 1 – Łukasz Botsch, Paweł Wieczorek, Maciej Radziejewski, Tomasz Botsch, Maciej Domisiewicz, Robert Maryniok, samobójcza

Naprzód Lipiny (23): 8 – Robert Pleszak, 4 – Dawid Pawlak, 3 – Marek Świerczyna, 2 – Krzysztof Rogala, 1 – Martin Markosyan, Adam Ociepka, Adrian Palka, Wojciech Kopyciok, Jakub Grzybowski, Artur Pękala

Orzeł Mokre (25): 5 – Radosław Nogal, Dawid Oszek, 3 – Jakub Machowicz, Paweł Janoszka, 2 – Mateusz Kiepura, Daniel Książek, Radosław Kowynia, 1 – Paweł Szary, Mikołaj Kulia,  samobójcza

Pogoń Imielin (48): 14 – Michał Gadaj, 11 – Antoni Turczyński, 7 – Kamil Cisoń, 5 – Marcin Pieniążek, 3 – Kamil Koster, 2 – Andrzej Malina, 1 – Kamil Szluzy, Mateusz Pacwa, Rafał Bielawski, Łukasz Żmuda, Mateusz Keler, samobójcza

Podlesianka (85): 20 – Marcin Rosiński,14 – Bartłomiej Kędzierski, 11 – Radosław Kaczmarczyk, 9 – Krzysztof Renner,  6 – Jakub Rzepa, Przemysław Żemła, 4 – Seweryn Gancarczyk, Bartosz Nowotnik, 3 – Dawid Colik, 2 – Adam Zając, Łukasz Dąbrowiecki, 1 – Szymon Nowak, 3 x samobójcza

Siemianowiczanka (32): 8 – Rafał Nowak6 – Łukasz Mieszczak, 3 – Łukasz Przątka, 2 – Tomasz Twardawa, Marek Walczak, Kajetan Bocek, 1 – Dawid Bobryk, Andrzej Wronowski, Kamil Ogryzek, Kamil Bobryk, Tomasz Maj, Dariusz Komandera, Mateusz Tomczyk,2 x samobójcza

Sparta Katowice (48): 12 – Aleksander Januszkiewicz, 7 – Marcin Łoboda, 6 – Filip Bożek, 4 – Michał Łoboda, 3 – Mateusz Słociński, Kacper Chłądzyński, 2 – Andrzej Sarzała, Mieszko Jefferies, Sebastian Bubrowski, Mateusz Gąska,  1 – Bartosz Banasiak, Paweł Musiał, Fabian Wlaź, Martin Markosyan, Sebastian Gielza, Kamil Bętkowski

Urania Ruda Śląska (27): 7 – Dawid Ogiński, 5 – Łukasz Krzywda, 3 – Daniel Nowak, 2 – Dawid Kryś, Michał Barciaga, Kamil Jurski, Seweryn Zalewski 1 – Dominik Piecha, Albert Bujny, Paweł Grzesik, samobójcza

Wawel Wirek (26): 11 – Grzegorz Kałużny, 5 – Rafał Mosgalik, 3 – Mariusz Lux, Tomasz Rutkowski, 2 – Igor Chudziński, 1 – Patryk Łągiewka, Krzysztof Kałużny

 

foto: slaskisport.tv/Agata Dworczak

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW