Wracamy na Sołtysią! Przed meczem drugiej kolejki Grupy Mistrzowskiej

Wracamy na Sołtysią! Przed meczem drugiej kolejki Grupy Mistrzowskiej

29 kwietnia 2021 Wyłączono przez Admin2

Przed nami druga kolejka Grupy Mistrzowskiej, w której po raz pierwszy w 2021 roku zagramy ligowy pojedynek na własnym stadionie! Rywalem naszym będzie zespół Sparty Katowice.

Mecz ten będzie niezwykle ciężki pod kątem logistycznym, gdyż dokładnie 53 godziny później czeka nas arcytrudny pojedynek z jednym z najlepszych zespołów w naszej lidze Zagłębiem II Sosnowiec.

Jeżeli chodzi o sytuację kadrową, to wygląda ona zdecydowanie lepiej niż tydzień temu, gdyż na ten moment dostępni są wszyscy zawodnicy szerokiej kadry, łącznie z nieobecnymi ostatnio Augustine Nwagwu, Bartoszem Witasem i Adamem Zającem. Dzięki bardzo rozsądnemu szachowaniu emocjami i faulami, nikt z naszych graczy nie zaliczył żółtej kartki w meczu z Niwami, w związku z tym na najbliższe dwa mecze sytuacja pod kątem karencji również zapowiada się względnie komfortowo.

W dniu wczorajszym dotarła do wszystkich fanów piłki nożnej fantastyczna wiadomość, ze od dnia 15 maja, czyli wyjazdowego meczu na Tęczę Błędów, na stadiony wrócą kibice. Póki co w liczbie 25% pojemności stadionu. Jeszcze lepsze prognozy są od 29 maja, kiedy to dostępna będzie połowa miejsc siedzących. Co ważne od tego momentu będziemy rozgrywać jeszcze 4 spotkania na własnym stadionie, co na pewno na finiszu ligi będzie naszych ogromnym atutem. Nie od dziś wiadomo, ze Podlesie ruchem kibicowskim stoi!

Póki stadiony są zamknięte, mamy dla wszystkich sympatyków dobrego futbolu kapitalną możliwość, jaka jest internetowa transmisja na żywo, która możecie wykupić w systemie PPV pod adresem:

<live.slaskisport.tv>

W cenie 10 złotych otrzymujecie dostęp do transmisji wraz z fachowym komentatorem, systemem powtórek, scoreboardem, zegarem, oraz kolekcjonerskim wirtualnym biletem, spersonalizowanym na każdego kupującego. Próba generalna już za nami, więc już żadna niespodziewana sytuacja nie zaskoczy naszej ekipy telewizyjnej, a Wy będziecie się mogli cieszyć, najwyżej, jakość materiałem video, zarezerwowanym jak dotychczas tylko dla zespołów w pełni profesjonalnych!