Komunikat dotyczący domowych meczów Podlesianki

Komunikat dotyczący domowych meczów Podlesianki

14 maja 2021 Wyłączono przez Admin2

W związku z tym, iż od dnia 15 maja, dozwolony jest udział kibiców w widowiskach sportowych na wolnym powietrzu w liczbie 25% dostępnych miejsc, uprzejmie informujemy, iż w uzgodnieniu z Kierownictwem Ośrodka Sportowego „Podlesianka”, liczba dostępnych miejsc na najbliższy domowy mecz z Pogonią Imielin (19 maja) oraz kolejnych meczów do momentu zmiany limitu, wyniesie 74.

W przypadku wyczerpania limitu 74 biletów  na dane spotkanie, kolejne osoby nie będą mogły wejść na obiekt. Jedynym wyjątkiem od zasady jest darmowe wejście dzieci do lat 4.  Dzieci te nie będą wliczane do dostępnej puli miejsc. Bilety będą dostępne na godzinę przed początkiem meczu, do momentu ich wyprzedania.

Do czasu zwiększenia liczby uczestników widowisk sportowych, zmuszeni jesteśmy niestety zrezygnować z darmowych wejść dla kobiet i dzieci w wieku szkolnym.

Bilet-„cegiełka” wynosić będzie tak jak dotychczas 5 złotych.

Podczas meczów prowadzona będzie obsługa stewardów, spikerska oraz tablicy wyników.

Informujemy również, iż karnety zakupione na rundę zasadniczą (runda jesienna 2020) nie uprawniają do wejścia na mecze rundy mistrzowskiej (wiosna 2021) i straciły już swoją ważność.  

Z racji limitów w dalszym ciągu oferujemy transmisję meczów Podlesianki w naszej telewizji internetowej na żywo. Usługa PPV dostępna jest pod adresem: www.live.slaskisport.tv