LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 1 kolejce

Tak jak podczas ostatnich sezonów w Klasie Okręgowej, tak i teraz w naszej grupie IV Ligi prowadzić będziemy klasyfikację strzelców. Zapraszamy, więc wszystkich do cotygodniowego śledzenia jak radzą sobie najlepsi snajperzy naszej ligi. Pierwszym liderem został Jakub Sewerin, który udanie zadebiutował w barwach Szczakowianki Jaworzno i zdobył oba gole przeciwko Rozwojowi Katowice.


KLASYFIKACJA STRZELCÓW – IV LIGA GR I – STAN PO 1 KOLEJCE

2 gole – Jakub Sewerin (Szczakowianka Jaworzno)

1 gol – Mateusz Mazurek (MKS Myszków), Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka), Marcin Rosiński (Podlesianka), Krzysztof Renner (Podlesianka), Jacek Jarnot (Podlesianka), Oskar Mazerant (Przemsza Siewierz), Łukasz Mazurek (Raków II Częstochowa), Mateusz Niedziałkowski (Raków II Częstochowa), Przemysław Oziębała (Raków II Częstochowa), Rafał Kuliński (Ruch Radzionków), Amine Bouduiga (Ruch Radzionków), Jakub Nawrocki (Śląsk Świętochłowice), Adrian Lesik (Śląsk Świętochłowice), Tomasz Rybak (Szombierki Bytom), Kamil Moritz (Szombierki Bytom), Oliwier Maślanka (Unia Dąbrowa Górnicza), Krzysztof Bak (Unia Dąbrowa Górnicza), Sebastian Koźiński (Unia Dąbrowa Górnicza), Rafał Jędrzejczyk (Unia Dąbrowa Górnicza), Maciej Wolny (Unia Kosztowy), Italo Santana Ferreira (Warta Zawiercie), Jakub Kulig (Warta Zawiercie)     


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Gwarek Ornontowice (0): –

Jedność 32 Przyszowice (0): –

MKS Myszków (1): 1 – Mateusz Mazurek

Podlesianka (4): 1 – Bartłomiej Kędzierski, Marcin Rosiński, Krzysztof Renner, Jacek Jarnot

Polonia Łaziska Górne (0): –

Przemsza Siewierz (1): 1 – Oskar Mazerant

Raków Częstochowa (3): 1 – Łukasz Mazurek, Mateusz Niedziałkowski, Przemysław Oziębała

Ruch Radzionków (2): 1 – Rafał Kuliński, Amine Boudguiga

Śląsk Świętochłowice (2): 1 – Jakub Nawrocki, Adrian Lesik

Szczakowianka Jaworzno (2): 2 – Jakub Sewerin

Szombierki Bytom (2): 1 – Tomasz Rybak, Kamil Moritz

Rozwój Katowice (0): –

Unia Dabrowa Górnicza (4): 1 – Oliwier Maślanka, Krzysztof Bąk, Sebastian Koziński, Rafał Jędrzejczyk

Unia Rędziny (0): –

Unia Kosztowy (1): 1 – Maciej Wolny

Warta Zawiercie (2): 1 – Italo Santana Ferreira, Jakub Kulig

 

foto: Grzegorz Matla/Slaskisport.tv

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW