LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 4 kolejce ligowej

Za nami 4 kolejka ligowa, która niesamowice spłaszczyła klasyfikację najlepszych strzelców. Na jej czele jest z 4 golami dwóch zawodników – obok Damiana Adamieckiego z Warty Zawiercie, na czoło klasyfikacji wskoczył również nasz napastnik Jacek Jarnot, który strzela póki co z regularnoscią szwajcarskiego zegarka. Grupa pościgowa liczy już 5 zawodnków z 3 golami i aż 13 z dubletem na koncie. Wśród tych graczy mamy aż 3 przedstawicieli Podlesianki – Marcina Rosińskiego, Bartłomieja Kędzierskiego i Krzysztofa Rennera. 


CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW – IV LIGA GR I – STAN PO 4 KOLEJCE

4 gole – Damian Adamiecki (Warta Zawiercie), Jacek Jarnot (Podlesianka) +1

3 gole – Jakub Sewerin (Szczakowianka Jaworzno), Rafał Jędrzejczyk (Unia Dąbrowa Górnicza), Kamil Lewandowski (Gwarek Ornontowice) +2, Dawid Hewlik (Polonia Łaziska Górne) +1, Mateusz Niedziałkowski (Raków II Częstochowa) +2,

2 gole – Jakub Dobias (Przemsza Siewierz), Łukasz Mazurek (Raków II Częstochowa), Józef Misztal (Unia Dąbrowa Górnicza), Maciej Wolny (Unia Kosztowy), Paweł Szołtys (Unia Kosztowy), Mateusz Mazurek (MKS Myszków), Italo Santana Ferreira (Warta Zawiercie), Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka) +1, Marcin Rosiński (Podlesianka) +1, Krzysztof Renner (Podlesianka) +1, Rafał Otwinowski (Ruch Radzionków) +2, Amine Boudguiga (Ruch Radzionków) +1, Jakub Kulig (Warta Zawiercie) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Gwarek Ornontowice (4): 3 – Kamil Lewandowski, 1 – samobójcza

Jedność 32 Przyszowice (1): 1 – Patryk Wiszniowski

MKS Myszków (4): 2 – Mateusz Mazurek, 1 – Krzysztof Małolepszy, Jakub Matyja

Podlesianka (11): 4 – Jacek Jarnot, 2 – Bartłomiej Kędzierski, Marcin Rosiński, Krzysztof Renner, 1 – Maciej Niesyto

Polonia Łaziska Górne (4): 3 – Dawid Hewlik, 1 – Jakub Kazaiszyn

Przemsza Siewierz (5): 2 – Jakub Dobias, 1 – Oskar Mazerant, Łukasz Burczyk, Dominik Badora

Raków Częstochowa (6): 3 – Mateusz Niedziałkowski, 2 – Łukasz Mazurek, 1 – Przemysław Oziębała

Rozwój Katowice (3): 1 – Szymon Zielonka, Robert Woźniak, Tomasz Wróbel

Ruch Radzionków (10): 2 – Rafał Otwinowski, Amine Boudguiga, 1 – Rafał Kuliński, Andrzej Piecuch, Tomasz Harmata, Kacper Zalewski, Kamil Kopeć, Kamil Banaś

Śląsk Świętochłowice (5): 1 – Jakub Nawrocki, Adrian Lesik, Kamil Ściętek, Jakub Rudek, Mateusz Kaiser

Szczakowianka Jaworzno (6): 3 – Jakub Sewerin, 1 – Mateusz Budak, Marcin Smarzyński, Michał Chrabąszcz

Szombierki Bytom (4): 1 – Tomasz Rybak, Kamil Moritz, Łukasz Polak, Maksymilian Janicki

Unia Dabrowa Górnicza (8): 3 – Rafał Jędrzejczyk, 2 – Józef Misztal, 1 – Oliwier Maślanka, Krzysztof Bąk, Sebastian Koziński

Unia Rędziny (2): 1 – Piotr Andrzejewski, Arkadiusz Porochnicki

Unia Kosztowy (4): 2 – Maciej Wolny, Paweł Szołtys

Warta Zawiercie (12): 4 – Damian Adamiecki, 2 – Italo Santana Ferreira, Neison Anuntes Pereira, Jakub Kulig, 1 – Bartosz Zachara, Szymon Maszczyk

 

foto: Slaskisport.tv/Kuba Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW