LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Strzelcy po 5 kolejkach ligowych

Po 5 kolejkach ligowych aż miło patrzeć w klasyfikację najlepszych strzelców naszej ligi, gdyż na każdym szczeblu podium mamy przedstawiciela Podlesianki. Na czele niesamowicie regularny Jarcek Jarnot (5 goli), który prowadzi wraz z Damianem Adamieckim z Warty Zawiercie i Mateuszem Niedziałkowskim z Rakowa Częstochowa. Na drugim miejscu Marcin Rosiński (4 gole), a tuż za nim Bartłomiej Kędzierski ( 3 gole).


CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW – IV LIGA GR I – STAN PO 5 KOLEJCE

5 gole – Jacek Jarnot (Podlesianka) +1, Damian Adamiecki (Warta Zawiercie) +1, Mateusz Niedziałkowski (Raków II Częstochowa) +2

4 gole – Marcin Rosiński (Podlesianka) +1, Kamil Lewandowski (Gwarek Ornontowice) +1

3 gole – Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka) +1, Jakub Sewerin (Szczakowianka Jaworzno), Rafał Jędrzejczyk (Unia Dąbrowa Górnicza), Dawid Hewlik (Polonia Łaziska Górne), Jakub Dobias (Przemsza Siewierz) +1, Italo Santana Ferreira (Warta Zawiercie) +1, Jakub Kulig (Warta Zawiercie) +1,

Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Gwarek Ornontowice (8): 4 – Kamil Lewandowski, 1 – Dawid Boczar, Gogita Gogatischvili, Mateusz Raczyński, samobójcza

Jedność 32 Przyszowice (1): 1 – Patryk Wiszniowski

MKS Myszków (7): 2 – Mateusz Mazurek, 1 – Krzysztof Małolepszy, Jakub Matyja, Alan Jaworski, Marcel Gieroń, Paweł Marchewka

Podlesianka (16): 5 – Jacek Jarnot, 4 – Marcin Rosiński,  3 – Bartłomiej Kędzierski, 2 – Krzysztof Renner, 1 – Maciej Niesyto, Łukasz Dąbrowiecki

Polonia Łaziska Górne (5): 3 – Dawid Hewlik, 1 – Jakub Kazaiszyn, Kacper Zawadzki

Przemsza Siewierz (5): 3 – Jakub Dobias, 2 – Łukasz Burczyk, 1 – Oskar Mazerant, Bartłomiej Pałyga, Dominik Badora

Raków Częstochowa (13): 5 – Mateusz Niedziałkowski, 2 – Łukasz Mazurek, Hubert Tylec 1 – Przemysław Oziębała, Jakub Apolinarski, Kamil Kanior, Filip Głasek

Rozwój Katowice (4): 1 – Szymon Zielonka, Robert Woźniak, Tomasz Wróbel, Bartosz Gembicki

Ruch Radzionków (12): 2 – Rafał Otwinowski, Amine Boudguiga, Bartosz Nawrocki, 1 – Rafał Kuliński, Andrzej Piecuch, Tomasz Harmata, Kacper Zalewski, Kamil Kopeć, Kamil Banaś

Śląsk Świętochłowice (5): 1 – Jakub Nawrocki, Adrian Lesik, Kamil Ściętek, Jakub Rudek, Mateusz Kaiser

Szczakowianka Jaworzno (7): 3 – Jakub Sewerin, 1 – Mateusz Budak, Marcin Smarzyński, Michał Chrabąszcz, Mateusz Gleń

Szombierki Bytom (7): 2 – Maksymilian Janicki, 1 – Tomasz Rybak, Kamil Moritz, Łukasz Polak, Amadeusz Zając, Giorgi Tsuleskiri

Unia Dabrowa Górnicza (8): 3 – Rafał Jędrzejczyk, 2 – Józef Misztal, 1 – Oliwier Maślanka, Krzysztof Bąk, Sebastian Koziński

Unia Rędziny (3): 2 – Arkadiusz Porochnicki, 1 – Piotr Andrzejewski

Unia Kosztowy (5): 2 – Maciej Wolny, Paweł Szołtys, 1 – Daniel Kowalski

Warta Zawiercie (15): 5 – Damian Adamiecki, 3 – Italo Santana Ferreira, Jakub Kulig, 2- Neison Anuntes Pereira, 1 – Bartosz Zachara, Szymon Maszczyk

 

foto: Slaskisport.tv/Kuba Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW