LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 6 kolejce ligowej

6 kolejka ligowa nie była szczęśliwa dla naszych piłkarzy, z których tylko Maciej Niesyto zdobył swojego drugiego gola w sezonie. Przerwaną passę Jacka Jarnota, wykorzystał Kamil Lewandowski z Gwarka Ornontowice, który przeciwko Śląskowi Świętochłowice zdobył „doppelpacka” i wyskoczył samodzielnie na prowadzenie klasyfikacji. Na odnotowanie zasługuje również hattrick Krzysztofa Małolepszego z MKS Myszków.


CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW – IV LIGA GR I – STAN PO 5 KOLEJCE

6 goli – Kamil Lewandowski (Gwarek Ornontowice) +2

5 goli – Jacek Jarnot (Podlesianka), Damian Adamiecki (Warta Zawiercie), Mateusz Niedziałkowski (Raków II Częstochowa)

4 gole – Marcin Rosiński (Podlesianka), Krzysztof Małolepszy (MKS Myszków) +3, Łukasz Mazurek (Raków II Częstochowa) +2, Jakub Sewerin (Gwarek Ornontowice) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Gwarek Ornontowice (10): 6 – Kamil Lewandowski, 1 – Dawid Boczar, Gogita Gogatischvili, Mateusz Raczyński, samobójcza

Jedność 32 Przyszowice (1): 1 – Patryk Wiszniowski

MKS Myszków (12): 4 – Krzysztof Małolepszy, 3 – Mateusz Mazurek, 2 – Jakub Matyja, 1 – Alan Jaworski, Marcel Gieroń, Paweł Marchewka

Podlesianka (17): 5 – Jacek Jarnot, 4 – Marcin Rosiński,  3 – Bartłomiej Kędzierski, 2 – Krzysztof Renner, Maciej Niesyto, 1 – Łukasz Dąbrowiecki

Polonia Łaziska Górne (7): 3 – Dawid Hewlik, 2 – Kacper Zawadzki, 1 – Jakub Kazaiszyn, Daniel Fabisiak

Przemsza Siewierz (5): 3 – Jakub Dobias, 2 – Łukasz Burczyk, 1 – Oskar Mazerant, Bartłomiej Pałyga, Dominik Badora

Raków Częstochowa (17): 5 – Mateusz Niedziałkowski, 4 – Łukasz Mazurek, 3 – Hubert Tylec, 1 – Przemysław Oziębała, Jakub Apolinarski, Kamil Kanior, Filip Głasek, Miguel Mariz Luis

Rozwój Katowice (7): 2 – Bartosz Gembicki, 1 – Szymon Zielonka, Robert Woźniak, Tomasz Wróbel, Piotr Barwiński, Oliwier Kwiatkowski

Ruch Radzionków (13): 2 – Rafał Otwinowski, Amine Boudguiga, Bartosz Nawrocki, Kamil Kopeć, 1 – Rafał Kuliński, Andrzej Piecuch, Tomasz Harmata, Kacper Zalewski, Kamil Banaś

Śląsk Świętochłowice (6): 1 – Jakub Nawrocki, Adrian Lesik, Kamil Ściętek, Jakub Rudek, Mateusz Kaiser, Daniel Koniarek

Szczakowianka Jaworzno (11): 4 – Jakub Sewerin, 3 – Michał Chrabąszcz, 1 – Mateusz Budak, Marcin Smarzyński, Kamil Bochenek, Mateusz Gleń

Szombierki Bytom (8): 2 – Maksymilian Janicki, 1 – Tomasz Rybak, Kamil Moritz, Łukasz Polak, Amadeusz Zając, Giorgi Tsuleskiri, Mateusz Śliwa

Unia Dabrowa Górnicza (12): 3 – Rafał Jędrzejczyk, Józef Misztal, 2 – Konrad Michalski, 1 – Oliwier Maślanka, Krzysztof Bąk, Sebastian Koziński

Unia Rędziny (3): 2 – Arkadiusz Porochnicki, 1 – Piotr Andrzejewski

Unia Kosztowy (5): 2 – Maciej Wolny, Paweł Szołtys, 1 – Daniel Kowalski

Warta Zawiercie (15): 5 – Damian Adamiecki, 3 – Italo Santana Ferreira, Jakub Kulig, 2- Neison Anuntes Pereira, 1 – Bartosz Zachara, Szymon Maszczyk

 

foto: Slaskisport.tv/Grzegorz

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW