LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Strzelcy po 7 kolejkach ligowych

7 kolejka ligowa wywróciła do góry nogami klasyfikację najlepszych strzelców naszej ligi. Choć lidera utrzymał Kamil Lewandowski z Gwarka Ornontowice, to jego jeden gol pozostaje w cieniu 4 trafień Bartosza Nawrockiego (Ruch Radzionków) i hattrick’a Jakuba Kuliga (Warta Zawiercie). Wśród graczy Podlesianki premierowe trafienie zaliczył w tym sezonie Bartosz Nowotnik, ale jego jedyny gol dał naszym graczom niezwykle ważne 3 punkty w meczu z Przemsza Siewierz.


CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW – IV LIGA GR I – STAN PO 7 KOLEJCE

7 goli – Kamil Lewandowski (Gwarek Ornontowice) +1

6 goli – Mateusz Niedziałkowski (Raków II Częstochowa) +1, Bartosz Nawrocki (Ruch Radzionków) +4, Jakub Kulig (Warta Zawiercie) +3

5 goli – Jacek Jarnot (Podlesianka), Damian Adamiecki (Warta Zawiercie), Łukasz Mazurek (Raków II Częstochowa) +1, Michał Chrabąszcz (Szczakowianka Jaworzno) +2

4 gole – Marcin Rosiński (Podlesianka), Krzysztof Małolepszy (MKS Myszków), Jakub Sewerin (Gwarek Ornontowice), Mateusz Mazurek (MKS Myszków) +1, Bartosz Gembicki (Rozwój Katowice) +2, Józef Misztal (Unia Dąbrowa Górnicza) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Gwarek Ornontowice (12): 7 – Kamil Lewandowski, 2 – Gogita Gogatischvili,  1 – Dawid Boczar, Mateusz Raczyński, samobójcza

Jedność 32 Przyszowice (2): 1 – Patryk Wiszniowski, Lukasz Niemiec

MKS Myszków (14): 4 – Krzysztof Małolepszy, Mateusz Mazurek, 3 – Jakub Matyja, 1 – Alan Jaworski, Marcel Gieroń, Paweł Marchewka

Podlesianka (18): 5 – Jacek Jarnot, 4 – Marcin Rosiński,  3 – Bartłomiej Kędzierski, 2 – Krzysztof Renner, Maciej Niesyto, 1 – Łukasz Dąbrowiecki, Bartosz Nowotnik

Polonia Łaziska Górne (8): 3 – Dawid Hewlik, 2 – Kacper Zawadzki, 1 – Jakub Kazaiszyn, Daniel Fabisiak, Kamil Uniejewski

Przemsza Siewierz (5): 3 – Jakub Dobias, 2 – Łukasz Burczyk, 1 – Oskar Mazerant, Bartłomiej Pałyga, Dominik Badora

Raków Częstochowa (22): 6 – Mateusz Niedziałkowski, 5 – Łukasz Mazurek, 3 – Hubert Tylec,  2 – Jakub Arak, 1 – Przemysław Oziębała, Jakub Apolinarski, Kamil Kanior, Filip Głasek, Miguel Mariz Luis, Piotr Malinowski

Rozwój Katowice (10): 4 – Bartosz Gembicki, 2- Oliwier Kwiatkowski, 1 – Szymon Zielonka, Robert Woźniak, Tomasz Wróbel, Piotr Barwiński

Ruch Radzionków (19): 6 – Bartosz Nawrocki, 3 – Rafał Otwinowski, 2 – Amine Boudguiga, Kamil Kopeć, 1 – Rafał Kuliński, Andrzej Piecuch, Tomasz Harmata, Kacper Zalewski, Kamil Banaś, Miłosz Ćwielong

Śląsk Świętochłowice (8): 3 – Mateusz Kaiser, 1 – Jakub Nawrocki, Adrian Lesik, Kamil Ściętek, Jakub Rudek, Daniel Koniarek

Szczakowianka Jaworzno (13): 5 – Michał Chrabąszcz, 4 – Jakub Sewerin, 3 – Michał Chrabąszcz, 1 – Mateusz Budak, Marcin Smarzyński, Kamil Bochenek, Mateusz Gleń

Szombierki Bytom (9): 2 – Maksymilian Janicki, 1 – Tomasz Rybak, Kamil Moritz, Łukasz Polak, Amadeusz Zając, Giorgi Tsuleskiri, Mateusz Śliwa, Radosław Kruppa

Unia Dabrowa Górnicza (12): 4 – Józef Misztal, 3 – Rafał Jędrzejczyk, 2 – Konrad Michalski, 1 – Oliwier Maślanka, Krzysztof Bąk, Sebastian Koziński

Unia Rędziny (5): 3 – Arkadiusz Porochnicki, 1 – Piotr Andrzejewski, Piotr Frąc

Unia Kosztowy (8): 2 – Maciej Wolny, Paweł Szołtys, Daniel Skiba, 1 – Daniel Kowalski, Sebastian Siwek

Warta Zawiercie (20): 6 – Jakub Kulig, 5 – Damian Adamiecki, 3 – Italo Santana Ferreira, Neison Anuntes Pereira, 1 – Bartosz Zachara, Szymon Maszczyk

 

foto: Slaskisport.tv/Kuba Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW