LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 9 kolejkach ligowych

Po 9 kolejkach ligowych panuje w czołówce klasyfikacji strzelców spory ścisk. Na czoło  klasyfikacji do Kamila Lewandowskiego z Gwarka Ornontowice dołączył Łukasz Mazurek z „dwójki” Rakowa Częstochowa.  Nas niezmiernie cieszy fakt, że na drugim miejscu znajduje się m.in. naszych dwóch snajperów, którzy zapunktowali przeciw Unii Dąbrowa Górnicza – Jacek Jarnot (1 gol) i Bartłomiej Kędzierski (2 gole). Tuz za podium Marcin Rosiński, który z Unią mimo kilku niezłych okazji przeciw Unii, nie wzbogacił swojego dorobku tym razem. Pierwszego gola w barwach Podlesianki zdobył natomiast młody Dawid Pasieka.


CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW – IV LIGA GR I – STAN PO 9 KOLEJCE

7 goli – Kamil Lewandowski (Gwarek Ornontowice), Łukasz Mazurek (Raków II Częstochowa) +1

6 goli – Mateusz Niedziałkowski (Raków II Częstochowa), Bartosz Nawrocki (Ruch Radzionków), Jakub Kulig (Warta Zawiercie), Jacek Jarnot (Podlesianka) +1, Bartłomiej Kędzierski (Podlesianka) +2, Arkadiusz Porochnicki (Unia Rędziny) +1, Jakub Sewerin (Szczakowianka Jaworzno) +1

5 goli – Damian Adamiecki (Warta Zawiercie), Michał Chrabąszcz (Szczakowianka Jaworzno), Mateusz Mazurek (MKS Myszków) +1,

4 gole – Marcin Rosiński (Podlesianka), Krzysztof Małolepszy (MKS Myszków), Bartosz Gembicki (Rozwój Katowice), Józef Misztal (Unia Dąbrowa Górnicza), Hubert Tylec (Raków II Częstochowa), Dawid Hewlik (Polonia Łaziska Górne) +1, Mateusz Kaiser (Śląsk Świętochłowice) +1, Piotr Frąc (Unia Rędziny) +2, Daniel Skiba (Unia Kosztowy) +1


Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Gwarek Ornontowice (12): 7 – Kamil Lewandowski, 2 – Gogita Gogatischvili,  1 – Dawid Boczar, Mateusz Raczyński, samobójcza

Jedność 32 Przyszowice (5): 2 – Łukasz Niemiec1 – Patryk Wiszniowski, Jakub Wylężek, Wojciech Walkowski,

MKS Myszków (17): 5 – Mateusz Mazurek, 4 – Krzysztof Małolepszy, 3 – Jakub Matyja, 2 – Paweł Marchewka, 1 – Alan Jaworski, Marcel Gieroń, Marcel Przygodzki

Podlesianka (24): 6 – Jacek Jarnot, Bartłomiej Kędzierski, 4 – Marcin Rosiński, Bartłomiej Kędzierski, 2 – Krzysztof Renner, Maciej Niesyto, 1 – Łukasz Dąbrowiecki, Bartosz Nowotnik, Dawid Psieka, samobójcza

Polonia Łaziska Górne (10): 4 – Dawid Hewlik, 2 – Kacper Zawadzki, Daniel Fabisiak, 1 – Jakub Kazaiszyn, Daniel Fabisiak, Kamil Uniejewski

Przemsza Siewierz (6): 3 – Jakub Dobias, Łukasz Burczyk, 1 – Oskar Mazerant, Bartłomiej Pałyga, Dominik Badora

Raków Częstochowa (35): 7 – Mateusz Mazurek, 6 – Mateusz Niedziałkowski, 4 – Hubert Tylec,  3 – Jakub Arak, 2 – Pedro Miguel Do Carmo Vieira, Jordan Courtney-Perkins, Adrian Krysik, Przemysław Oziębała, 1 – Jakub Apolinarski, Kamil Kanior, Filip Głasek, Miguel Mariz Luis, Piotr Malinowski, Bartosz Chłód, samobójcza

Rozwój Katowice (11): 4 – Bartosz Gembicki, 3 – Oliwier Kwiatkowski, 1 – Szymon Zielonka, Robert Woźniak, Tomasz Wróbel, Piotr Barwiński

Ruch Radzionków (21): 6 – Bartosz Nawrocki, 3 – Rafał Otwinowski, Kamil Kopeć, 2 – Amine Boudguiga, Andrzej Piechuch, 1 – Rafał Kuliński, Tomasz Harmata, Kacper Zalewski, Kamil Banaś, Miłosz Ćwielong

Śląsk Świętochłowice (10): 4 – Mateusz Kaiser, 2 – Jakub Rudek, 1 – Jakub Nawrocki, Adrian Lesik, Kamil Ściętek, Daniel Koniarek

Szczakowianka Jaworzno (15): 6 – Jakub Sewerin, 5 – Michał Chrabąszcz, 1 – Mateusz Budak, Marcin Smarzyński, Kamil Bochenek, Mateusz Gleń

Szombierki Bytom (11): 2 – Maksymilian Janicki, Łukasz Polak, Kamil Moritz, 1 – Tomasz Rybak, Amadeusz Zając, Giorgi Tsuleskiri, Mateusz Śliwa, Radosław Kruppa

Unia Dabrowa Górnicza (14): 4 – Józef Misztal, 3 – Rafał Jędrzejczyk, 2 – Konrad Michalski, Sebastian Koziński, 1 – Oliwier Maślanka, Krzysztof Bąk, Patryk Kiwior

Unia Rędziny (14): 6 – Arkadiusz Porochnicki, 4 – Piotr Frąc, 2 – Piotr Andrzejewski, 1 – Adam Górki, Oskar Operacz

Unia Kosztowy (14): 4 – Daniel Skiba, 2 – Maciej Wolny, Paweł Szołtys, Daniel Kowalski 1 – Sebastian Siwek, Łukasz Materla, Mateusz Iwan, Bartosz Nowakowski

Warta Zawiercie (21): 6 – Jakub Kulig, 5 – Damian Adamiecki, 3 – Italo Santana Ferreira, Neison Anuntes Pereira, 1 – Bartosz Zachara, Szymon Maszczyk, Michał Mąka

 

foto: Slaskisport.tv/Kuba Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW