LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po 26 kolejce ligowej

Kolejka numer 26 nie przyniosła dużych zmian w czołówce strzelców. Jedynie Bartosz Nawrocki, dzięki jednemu trafieniu przeciwko „Dwójce” Rakowa, wyprzedził  współlidera- Patryka Gembickiego z Rozwoju. W naszym zespole jednego z najszybszych klasycznych hattricków w hattricków rozgrywek zaliczył Bartosz Kędzierski. Kędzier na jego skompletowanie potrzebował zaledwie 7 minut! Po jednym trafieniu zaliczył Przemysław Zemła (2 gol w sezonie), oraz wracający do pełni sił – Marcin Rosiński (10 trafienie)


CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW – IV LIGA GR I – STAN PO 26 KOLEJCE

23 gole – Bartosz Nawrocki (Ruch Radzionków) +1

22 gole – Patryk Gembicki (Rozwój Katowice)

19 goli – Jakub Sewerin (Szczakowianka Jaworzno)

17 goli – Łukasz Mazurek (Raków II Częstochowa)

15 goli – Michał Chrabąszcz (Szczakowianka Jaworzno), Maciej Wolny (Unia Kosztowy) +2, Damian Adamiecki (Warta Zawiercie) +1


 Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Gwarek Ornontowice (35): 8 – Kamil Lewandowski, 6 – Gogita Gogatischvili, 3 – Dominik Miłek, Dawid Boczar, 2 – Kevin Rocki, Mateusz Kasprzyk, Robert Majeranowski, Maciej Kowalik, Jakub Zdrzałek, 1 – Mateusz Raczyński, Jarosław Mizera, Dominik Mazur, Jakub Steuer, samobójcza

Jedność 32 Przyszowice (26): 7 – Bartosz Kiełbasa, 5 – Piotr Szołtysek, Łukasz Niemiec, 2 – Jakub Wylężek, Wojciech Walkowski, 1 – Patryk Wiszniowski, Mateusz Jędrusiejko, Kacper Stachoń, Tomasz Linek, samobójcza

MKS Myszków (51): 12 – Krzysztof Małolepszy, 9 – Mateusz Mazurek, 7 – Jakub Matyja, 6 – Alan Jaworski, 5 – Paweł Marchewka, 3 – Dominik Marek, Mateusz Skibiński,  2 – Wiktor Podolski, 1 – Marcel Gieroń, Marcel Przygodzki, Marcin Mączka, samobójcza

Podlesianka (57): 13 – Bartłomiej Kędzierski, 11 – Jacek Jarnot, 10 – Marcin Rosiński, 5 – Bartosz Nowotnik, 4 – Maciej Niesyto, Krzysztof Renner,  2 – Dawid Pasieka, Przemysław Żemła, 1 – Łukasz Dąbrowiecki, Kacper Kutyła, Paweł Lisiński,  4 x samobójcza

Polonia Łaziska Górne (32): 12 – Kamil Uniejewski, 5 – Dawid Hewlik, Daniel Fabisiak, 3 – Kacper Zawadzki, 2 – Ireneusz Badura, Dawid Kaszok, Piotr Załuski, Daniel Skiba,  1 – Jakub Kazaiszyn, Mateusz Nowara, Artur Terbalyan

Przemsza Siewierz (27): 7 – Dominik Badora, 6 – Łukasz Burczyk, 5 – Jakub Dobias, 3 – Oskar Mazerant, Patryk Mendela, 2 – Paweł Krzos,  1 – Bartłomiej Pałyga, Alex Tyszczak, Patryk Wnuk

Raków Częstochowa (89): 17 – Łukasz Mazurek, 11 – Mateusz Niedziałkowski, 10 – Hubert Tylec, 7 – Przemysław Oziębała, Pedro Miguel Do Carmo Vieira,  6 – Jakub Apolinarski, Piotr Malinowski, 4 – Michał Czekaj, 3 – Jakub Arak, Adrian Krysik, Adrian Balboa, Jakub Bator,  2 – Jordan Courtney-Perkins, 1 – Kamil Kanior, Filip Głasek, Miguel Mariz Luis, Bartosz Chłód, 4 x samobójcza

Rozwój Katowice (56): 22 – Patryk Gembicki, 9 – Oliwier Kwiatkowski, 3 – Szymon Zielonka, Piotr Barwiński, Daniel Kaletka, Michał Flak, 2 – Wiktor Skroch, 1 – Robert Woźniak, Tomasz Wróbel, Mikołaj Holeczek, Oliwier Gasz, Cezary Ziarkowski, Jakub Haładyń, Wojciech Bielec, Olivier Lazar, Fabian Cieślar, Bartosz Chwila, Jakub Myśliwczyk

Ruch Radzionków (63): 23 – Bartosz Nawrocki, 8 – Rafał Kuliński, 5 – Kamil Kopeć, Amine Boudguiga,  4 – Rafał Otwinowski, Kacper Zalewski, 3 – Robert Wojsyk, Andrzej Piecuch,  2 – Kamil Banaś, Miłosz Ćwielong, Szymon Siwy, 1 – Tomasz Harmata, Adam Baran, Szymon Matysek

Śląsk Świętochłowice (37): 6 – Mateusz Kaiser, Karol Szulc, 6 – Dawid Henisz,  3 – Kamil Świkszcz, Jakub Barteczko, 2 – Jakub Rudek, Daniel Koniarek, Jakub Nawrocki, Sebastian Żyłka, Adrian Lesik, 1 – Kamil Ściętek, Tomasz Rybak, Michał Wiśniewski

Szczakowianka Jaworzno (61): 19 – Jakub Sewerin, 15 – Michał Chrabąszcz, 5 – Bartosz Marędowski, 4 – Mikołaj Gądek, Mateusz Budak, 3 – Mateusz Wawoczny, Marcin Smarzyński,  2 – Kamil Bochenek, 1 – Mateusz Gleń, Paweł Cygnar, Filip Statkiewicz, Michał Sołtysik, Dominik Małkowski

Szombierki Bytom (32): 4 – Kamil Moritz, Łukasz Polak, Amadeusz Zając,  3 – Giorgi Tsuleiskiri, Kordian Rusz,  2 – Maksymilian Janicki, Radosław Kruppa, Dominik Balon, Jakub Wagner,  1 – Tomasz Rybak, Mateusz Śliwa, Denis Oracz, Jakub Wróbel, Dominik Kowalski, Tomasz Pośpiech

Unia Dabrowa Górnicza (49): 14 – Józef Misztal, 7 – Krzysztof Bąk, 6 – Konrad Machalski, Radosław Syguła,  5 – Rafał Jędrzejczyk, 2 – Sebastian Koziński, Sebastian Stefański, Oliwier Maślanka,  1 – Patryk Kiwior, Patryk Rusek, Rafał Bielawski, Igor Krzykowski

Unia Rędziny (33): 8 – Arkadiusz Porochnicki, 5 – Michał Kowalczyk, Piotr Andrzejewski,  4 – Piotr Frąc, 3 – Szymon Kowalczyk, 2 – Oskar Operacz, Adam Górski, 1 – Michał Obodecki, Patryk Lach, Kacper Bugajczyk, Bartosz Gliński, Piotr Klepczyński

Unia Kosztowy (44): 15 – Maciej Wolny, 5 – Daniel Skiba, Sebastian Siwek,  3 – Paweł Szołtys, Daniel Kowalski, Mateusz Iwan, Jakub Hat,  2 – Bartosz Nowakowski, 1 – Łukasz Materla, Piotr Załuski, Arkadiusz Wolak, Oliwier Zalewski, Rafał Ściążko, Jakub Kacprowski

Warta Zawiercie (54): 15 – Damian Adamiecki, 12 – Jakub Kulig, 11 – Neison Anuntes Pereira, 5 – Italo Santana Ferreira, 2 – Norbert Bebenek, Paweł Gajecki, 1 – Bartosz Zachara, Szymon Maszczyk, Michał Mąka, Fabian Klama, Michał Gwóźdź, Michał Szołtysik, Mateusz Maziarz

 

foto: Slaskisport.tv/Ania Ostrzołek

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW