LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Strzelcy po 27 i 28 kolejce ligowej

środowa kolejka numer 27 i sobotnia numer 28 była bardzo ciekawa pod kątem osiągów strzeleckich snajperów naszej ligi. Punktowali wszyscy z czołówki poza Bartoszem Nawrockim, co zapowiada bardzo emocjonująca walkę o koronę króla strzelców w ostatnich dwóch kolejkach. Póki co prowadzi Patryk Gembicki z Rozwoju, ale konkurencja również nie odpuści. Jeżeli chodzi o Podlesiankę to ze Śląskiem gola numer 5 strzelił Maciej Niesyto, a numer 3 Dawid Pasieka. Przeciwko Polonii Łaziska niestety nikt nie strzelił gola. 


CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW – IV LIGA GR I – STAN PO 27 i 28 KOLEJCE

25 gole – Patryk Gembicki (Rozwój Katowice) +3

23 gole – Bartosz Nawrocki (Ruch Radzionków)

21 goli – Jakub Sewerin (Szczakowianka Jaworzno) +2

20 goli – Łukasz Mazurek (Raków II Częstochowa) +3


 Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Gwarek Ornontowice (37): 8 – Kamil Lewandowski, 7 – Gogita Gogatischvili, 5 – Maciej Kowalik, 3 – Dominik Miłek, Dawid Boczar, Mateusz Kasprzyk, 2 – Kevin Rocki, Robert Majeranowski, Jakub Zdrzałek, 1 – Mateusz Raczyński, Jarosław Mizera, Dominik Mazur, Jakub Steuer, samobójcza

Jedność 32 Przyszowice (26): 7 – Bartosz Kiełbasa, 5 – Piotr Szołtysek, Łukasz Niemiec, 2 – Jakub Wylężek, Wojciech Walkowski, 1 – Patryk Wiszniowski, Mateusz Jędrusiejko, Kacper Stachoń, Tomasz Linek, samobójcza

MKS Myszków (54): 14 – Krzysztof Małolepszy, 9 – Mateusz Mazurek, 8 – Jakub Matyja, 6 – Alan Jaworski, 5 – Paweł Marchewka, 3 – Dominik Marek, Mateusz Skibiński,  2 – Wiktor Podolski, 1 – Marcel Gieroń, Marcel Przygodzki, Marcin Mączka, samobójcza

Podlesianka (59): 13 – Bartłomiej Kędzierski, 11 – Jacek Jarnot, 10 – Marcin Rosiński, 5 – Bartosz Nowotnik, Maciej Niesyto, 4 – Krzysztof Renner, 3 – Dawid Pasieka,  2 – Przemysław Żemła, 1 – Łukasz Dąbrowiecki, Kacper Kutyła, Paweł Lisiński,  4 x samobójcza

Polonia Łaziska Górne (36): 15 – Kamil Uniejewski, 5 – Dawid Hewlik, Daniel Fabisiak, 3 – Kacper Zawadzki, Daniel Skiba, 2 – Ireneusz Badura, Dawid Kaszok, Piotr Załuski, 1 – Jakub Kazaiszyn, Mateusz Nowara, Artur Terbalyan

Przemsza Siewierz (27): 7 – Dominik Badora, 6 – Łukasz Burczyk, 5 – Jakub Dobias, 4 – Patryk Mendela, 3 – Oskar Mazerant, 2 – Paweł Krzos,  1 – Bartłomiej Pałyga, Alex Tyszczak, Patryk Wnuk

Raków Częstochowa (96): 20 – Łukasz Mazurek, 12 – Hubert Tylec, 11 – Mateusz Niedziałkowski, 8 – Pedro Miguel Do Carmo Vieira, 7 – Przemysław Oziębała, 6 – Jakub Apolinarski, Piotr Malinowski, 4 – Michał Czekaj, 3 – Jakub Arak, Adrian Krysik, Adrian Balboa, Jakub Bator,  2 – Jordan Courtney-Perkins, 1 – Kamil Kanior, Filip Głasek, Miguel Mariz Luis, Bartosz Chłód, Dawid Danilczyk, 4 x samobójcza

Rozwój Katowice (61): 25 – Patryk Gembicki, 10 – Oliwier Kwiatkowski, 4 – Daniel Kaletka, 3 – Szymon Zielonka, Piotr Barwiński, Michał Flak, 2 – Wiktor Skroch, 1 – Robert Woźniak, Tomasz Wróbel, Mikołaj Holeczek, Oliwier Gasz, Cezary Ziarkowski, Jakub Haładyń, Wojciech Bielec, Olivier Lazar, Fabian Cieślar, Bartosz Chwila, Jakub Myśliwczyk

Ruch Radzionków (63): 23 – Bartosz Nawrocki, 8 – Rafał Kuliński, 5 – Kamil Kopeć, Amine Boudguiga,  4 – Rafał Otwinowski, Kacper Zalewski, 3 – Robert Wojsyk, Andrzej Piecuch,  2 – Kamil Banaś, Miłosz Ćwielong, Szymon Siwy, 1 – Tomasz Harmata, Adam Baran, Szymon Matysek

Śląsk Świętochłowice (42): 7 – Dawid Henisz, 6 – Mateusz Kaiser, Karol Szulc, 5 – Jakub Barteczko, 3 – Kamil Świkszcz, Adrian Lesik, Jakub Rudek, 2 – Daniel Koniarek, Jakub Nawrocki, Sebastian Żyłka, Adrian Lesik, 1 – Kamil Ściętek, Tomasz Rybak, Michał Wiśniewski

Szczakowianka Jaworzno (65): 21 – Jakub Sewerin, 16 – Michał Chrabąszcz, 5 – Bartosz Marędowski, 4 – Mikołaj Gądek, Mateusz Budak, Mateusz Wawoczny, 3 – Marcin Smarzyński,  2 – Kamil Bochenek, 1 – Mateusz Gleń, Paweł Cygnar, Filip Statkiewicz, Michał Sołtysik, Dominik Małkowski

Szombierki Bytom (40): 8 – Amadeusz Zając, 6 – Kamil Moritz, 4 – Łukasz Polak, Giorgi Tsuleiskiri, Kordian Rusz,  2 – Maksymilian Janicki, Radosław Kruppa, Dominik Balon, Jakub Wagner,  1 – Tomasz Rybak, Mateusz Śliwa, Denis Oracz, Jakub Wróbel, Dominik Kowalski, Tomasz Pośpiech

Unia Dabrowa Górnicza (54): 16 – Józef Misztal, 8 – Radosław Syguła, 7 – Krzysztof Bąk, Konrad Machalski, 5 – Rafał Jędrzejczyk, 2 – Sebastian Koziński, Sebastian Stefański, Oliwier Maślanka,  1 – Patryk Kiwior, Patryk Rusek, Rafał Bielawski, Igor Krzykowski

Unia Rędziny (36): 8 – Arkadiusz Porochnicki, 6 – Michał Kowalczyk, Piotr Andrzejewski,  4 – Piotr Frąc, 3 – Szymon Kowalczyk, 2 – Oskar Operacz, Adam Górski, Adrian Klepczyński,  1 – Michał Obodecki, Patryk Lach, Kacper Bugajczyk, Bartosz Gliński

Unia Kosztowy (46): 15 – Maciej Wolny, 6 – Sebastian Siwek, 5 – Daniel Skiba, 3 – Paweł Szołtys, Daniel Kowalski, Mateusz Iwan, Jakub Hat,  2 – Bartosz Nowakowski, 1 – Łukasz Materla, Piotr Załuski, Arkadiusz Wolak, Oliwier Zalewski, Rafał Ściążko, Jakub Kacprowski, Jakub Słowikowski

Warta Zawiercie (61): 16 – Damian Adamiecki, 13 – Jakub Kulig, 11 – Neison Anuntes Pereira, 5 – Italo Santana Ferreira, 2 – Norbert Bebenek, Paweł Gajecki, Michał Mąka, Szymon Maszczyk, Bartosz Zachara, Mateusz Maziarz,  1 – Fabian Klama, Michał Gwóźdź, Michał Szołtysik, Michał Chmielewski

 

foto: Slaskisport.tv/Kamil Drzeniek

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW