LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja strzelców po przedostatniej kolejce

Na kolejkę przed końcem sezonu, mamy praktycznie załatwiony temat korony Króla Strzelców. Najbliżej tego trofeum jest Patryk Gembicki, który swoją przewagę nad Bartoszem Nawrockim powiększył do pięciu trafień.  Zażarta walka może natomiast nastąpić o pozycję od drugiej w dół, ale nie uprzedzajmy wydarzeń z nadchodzącej soboty. Dla Podlesianki gola numer 12 strzelił Jacek Jarnot.


CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI STRZELCÓW – IV LIGA GR I – STAN PO 29 KOLEJCE

28 gole – Patryk Gembicki (Rozwój Katowice) +3

23 gole – Bartosz Nawrocki (Ruch Radzionków)

21 goli – Jakub Sewerin (Szczakowianka Jaworzno)

20 goli – Łukasz Mazurek (Raków II Częstochowa)


 Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Gwarek Ornontowice (40): 8 – Kamil Lewandowski, 7 – Gogita Gogatischvili, 5 – Maciej Kowalik, 4 – Dominik Miłek, 3 – Dawid Boczar, Mateusz Kasprzyk, 2 – Kevin Rocki, Robert Majeranowski, Jakub Zdrzałek, 1 – Mateusz Raczyński, Jarosław Mizera, Dominik Mazur, Jakub Steuer, Mykhailo Kryvyh, 2 x samobójcza

Jedność 32 Przyszowice (27): 7 – Bartosz Kiełbasa, 6 – Łukasz Niemiec, 5 – Piotr Szołtysek, 2 – Jakub Wylężek, Wojciech Walkowski, 1 – Patryk Wiszniowski, Mateusz Jędrusiejko, Kacper Stachoń, Tomasz Linek, samobójcza

MKS Myszków (56): 15 – Krzysztof Małolepszy, 9 – Mateusz Mazurek, 8 – Jakub Matyja, 6 – Alan Jaworski, 5 – Paweł Marchewka, 4 – Mateusz Skibiński,  3 – Dominik Marek,  2 – Wiktor Podolski, 1 – Marcel Gieroń, Marcel Przygodzki, Marcin Mączka, samobójcza

Podlesianka (60): 13 – Bartłomiej Kędzierski, 12 – Jacek Jarnot, 10 – Marcin Rosiński, 5 – Bartosz Nowotnik, Maciej Niesyto, 4 – Krzysztof Renner, 3 – Dawid Pasieka,  2 – Przemysław Żemła, 1 – Łukasz Dąbrowiecki, Kacper Kutyła, Paweł Lisiński,  4 x samobójcza

Polonia Łaziska Górne (37): 15 – Kamil Uniejewski, 6 – Daniel Fabisiak, 5 – Dawid Hewlik, 3 – Kacper Zawadzki, Daniel Skiba, 2 – Ireneusz Badura, Dawid Kaszok, Piotr Załuski, 1 – Jakub Kazaiszyn, Mateusz Nowara, Artur Terbalyan

Przemsza Siewierz (29): 7 – Dominik Badora, Łukasz Burczyk, 5 – Jakub Dobias, 4 – Patryk Mendela, 3 – Oskar Mazerant, 2 – Paweł Krzos,  1 – Bartłomiej Pałyga, Alex Tyszczak, Patryk Wnuk, samobójcza

Raków Częstochowa (99): 20 – Łukasz Mazurek, 12 – Hubert Tylec, 11 – Mateusz Niedziałkowski, 9 – Pedro Miguel Do Carmo Vieira, 7 – Przemysław Oziębała, 6 – Jakub Apolinarski, Piotr Malinowski, 4 – Michał Czekaj, 3 – Jakub Arak, Adrian Krysik, Adrian Balboa, Jakub Bator,  2 – Jordan Courtney-Perkins, Tobiasz Kubik, 1 – Kamil Kanior, Filip Głasek, Miguel Mariz Luis, Bartosz Chłód, Dawid Danilczyk, 4 x samobójcza

Rozwój Katowice (71): 28 – Patryk Gembicki, 12 – Oliwier Kwiatkowski, 4 – Daniel Kaletka, 3 – Szymon Zielonka, Piotr Barwiński, Michał Flak, 2 – Wiktor Skroch, Wojciech Bielec, Robert Woźniak, Fabian Cieślar, Olivier Lazar, 1 – Tomasz Wróbel, Mikołaj Holeczek, Oliwier Gasz, Cezary Ziarkowski, Jakub Haładyń, Bartosz Chwila, Jakub Myśliwczyk, Tomasz Wroza

Ruch Radzionków (64): 23 – Bartosz Nawrocki, 8 – Rafał Kuliński, 5 – Kamil Kopeć, Amine Boudguiga,  4 – Rafał Otwinowski, Kacper Zalewski, 3 – Robert Wojsyk, Andrzej Piecuch,  2 – Kamil Banaś, Miłosz Ćwielong, Szymon Siwy, 1 – Tomasz Harmata, Adam Baran, Szymon Matysek, Fabian Brewczyk

Śląsk Świętochłowice (43): 7 – Dawid Henisz, Mateusz Kaiser, Karol Szulc, 5 – Jakub Barteczko, 3 – Kamil Świkszcz, Adrian Lesik, Jakub Rudek, 2 – Daniel Koniarek, Jakub Nawrocki, Sebastian Żyłka, Adrian Lesik, 1 – Kamil Ściętek, Tomasz Rybak, Michał Wiśniewski

Szczakowianka Jaworzno (65): 21 – Jakub Sewerin, 16 – Michał Chrabąszcz, 5 – Bartosz Marędowski, 4 – Mikołaj Gądek, Mateusz Budak, Mateusz Wawoczny, 3 – Marcin Smarzyński,  2 – Kamil Bochenek, 1 – Mateusz Gleń, Paweł Cygnar, Filip Statkiewicz, Michał Sołtysik, Dominik Małkowski

Szombierki Bytom (42): 9 – Amadeusz Zając, 6 – Kamil Moritz, 4 – Łukasz Polak, Giorgi Tsuleiskiri, Kordian Rusz,  2 – Maksymilian Janicki, Radosław Kruppa, Dominik Balon, Jakub Wagner,  1 – Tomasz Rybak, Mateusz Śliwa, Denis Oracz, Jakub Wróbel, Dominik Kowalski, Tomasz Pośpiech, Łukasz Łebko

Unia Dąbrowa Górnicza (57): 17 – Józef Misztal, 9 – Radosław Syguła, 7 – Krzysztof Bąk, Konrad Machalski, 5 – Rafał Jędrzejczyk, 2 – Sebastian Koziński, Sebastian Stefański, Oliwier Maślanka,  1 – Patryk Kiwior, Patryk Rusek, Rafał Bielawski, Igor Krzykowski, Daniel Wawrzycki

Unia Rędziny (36): 8 – Arkadiusz Porochnicki, 6 – Michał Kowalczyk, Piotr Andrzejewski,  4 – Piotr Frąc, 3 – Szymon Kowalczyk, 2 – Oskar Operacz, Adam Górski, Adrian Klepczyński,  1 – Michał Obodecki, Patryk Lach, Kacper Bugajczyk, Bartosz Gliński

Unia Kosztowy (47): 16 – Maciej Wolny, 6 – Sebastian Siwek, 5 – Daniel Skiba, 3 – Paweł Szołtys, Daniel Kowalski, Mateusz Iwan, Jakub Hat,  2 – Bartosz Nowakowski, 1 – Łukasz Materla, Piotr Załuski, Arkadiusz Wolak, Oliwier Zalewski, Rafał Ściążko, Jakub Kacprowski, Jakub Słowikowski

Warta Zawiercie (61): 16 – Damian Adamiecki, 13 – Jakub Kulig, 11 – Neison Anuntes Pereira, 5 – Italo Santana Ferreira, 2 – Norbert Bebenek, Paweł Gajecki, Michał Mąka, Szymon Maszczyk, Bartosz Zachara, Mateusz Maziarz,  1 – Fabian Klama, Michał Gwóźdź, Michał Szołtysik, Michał Chmielewski

 

foto: Slaskisport.tv/Grzegorz Matla

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW