LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Klasyfikacja końcowa strzelców IV Ligi gr. I

Zakończone rozgrywki naszej ligi wyłoniły Króla Strzelców, którym został Patryk Gembicki z Rozwoju Katowice. Popularny „Czesio” zdobył 30 goli, natomiast na niższych szczeblach podium znaleźli się – Bartosz Nawrocki z Ruchu Radzionków (24 gole) i Jakub Sewerin ze Szczakowianki Jaworzno. Serdecznie gratulujemy! 


KOŃCOWA KLASYFIKACJA STRZELCÓW SEZONU 2021/2022– IV LIGA GR I (CZOŁÓWKA)

30 goli – Patryk Gembicki (Rozwój Katowice)

24 gole – Bartosz Nawrocki (Ruch Radzionków)

21 goli – Jakub Sewerin (Szczakowianka Jaworzno)

20 goli – Łukasz Mazurek (Raków II Częstochowa)


 Strzelcy wg klasyfikacji drużynowej:

Gwarek Ornontowice (47): 9 – Kamil Lewandowski, 7 – Gogita Gogatischvili, 6 – Maciej Kowalik, 5 – Dominik Miłek, 4 – Mateusz Kasprzyk, 3 – Dawid Boczar, 2 – Kevin Rocki, Robert Majeranowski, Jakub Zdrzałek, 1 – Mateusz Raczyński, Jarosław Mizera, Dominik Mazur, Jakub Steuer, Mykhailo Kryvyh, 2 x samobójcza

Jedność 32 Przyszowice (28): 7 – Bartosz Kiełbasa, Łukasz Niemiec, 5 – Piotr Szołtysek, 2 – Jakub Wylężek, Wojciech Walkowski, 1 – Patryk Wiszniowski, Mateusz Jędrusiejko, Kacper Stachoń, Tomasz Linek, samobójcza

MKS Myszków (56): 15 – Krzysztof Małolepszy, 9 – Mateusz Mazurek, 8 – Jakub Matyja, 6 – Alan Jaworski, 5 – Paweł Marchewka, 4 – Mateusz Skibiński,  3 – Dominik Marek,  2 – Wiktor Podolski, 1 – Marcel Gieroń, Marcel Przygodzki, Marcin Mączka, samobójcza

Podlesianka (62): 14 – Bartłomiej Kędzierski, 12 – Jacek Jarnot, 10 – Marcin Rosiński, 5 – Bartosz Nowotnik, Maciej Niesyto, 4 – Krzysztof Renner, 3 – Dawid Pasieka,  2 – Przemysław Żemła, Paweł Lisiński, 1 – Łukasz Dąbrowiecki, Kacper Kutyła, 4 x samobójcza

Polonia Łaziska Górne (37): 15 – Kamil Uniejewski, 7 – Daniel Fabisiak, 5 – Dawid Hewlik, 3 – Kacper Zawadzki, Daniel Skiba, 2 – Ireneusz Badura, Dawid Kaszok, Piotr Załuski, 1 – Jakub Kazaiszyn, Mateusz Nowara, Artur Terbalyan

Przemsza Siewierz (29): 8 – Łukasz Burczyk, 7 – Dominik Badora, 5 – Jakub Dobias, 4 – Patryk Mendela, 3 – Oskar Mazerant, 2 – Paweł Krzos, Alex Tyszczak  1 – Bartłomiej Pałyga, Alex Tyszczak, Patryk Wnuk, Maciej Rydz, samobójcza

Raków Częstochowa (99): 20 – Łukasz Mazurek, 13 – Mateusz Niedziałkowski, 12 – Hubert Tylec, 9 – Pedro Miguel Do Carmo Vieira, 7 – Przemysław Oziębała, 6 – Jakub Apolinarski, Piotr Malinowski, 4 – Michał Czekaj, 3 – Jakub Arak, Adrian Krysik, Adrian Balboa, Jakub Bator,  2 – Jordan Courtney-Perkins, Tobiasz Kubik, 1 – Kamil Kanior, Filip Głasek, Miguel Mariz Luis, Bartosz Chłód, Dawid Danilczyk, 4 x samobójcza

Rozwój Katowice (76): 30 – Patryk Gembicki, 15 – Oliwier Kwiatkowski, 4 – Daniel Kaletka, 3 – Szymon Zielonka, Piotr Barwiński, Michał Flak, 2 – Wiktor Skroch, Wojciech Bielec, Robert Woźniak, Fabian Cieślar, Olivier Lazar, 1 – Tomasz Wróbel, Mikołaj Holeczek, Oliwier Gasz, Cezary Ziarkowski, Jakub Haładyń, Bartosz Chwila, Jakub Myśliwczyk, Tomasz Wroza

Ruch Radzionków (69): 24 – Bartosz Nawrocki, 8 – Rafał Kuliński, 6 – Kamper Zalewski,  5 – Kamil Kopeć, Amine Boudguiga,  4 – Rafał Otwinowski, 3 – Robert Wojsyk, Andrzej Piecuch,  2 – Kamil Banaś, Miłosz Ćwielong, Szymon Siwy, Fabian Brewczyk, 1 – Tomasz Harmata, Adam Baran, Szymon Matysek

Śląsk Świętochłowice (45): 8 – Karol Szulc, 7 – Dawid Henisz, Mateusz Kaiser, 5 – Jakub Barteczko, 4 – Jakub Rudek, 3 – Kamil Świkszcz, Adrian Lesik, 2 – Daniel Koniarek, Jakub Nawrocki, Sebastian Żyłka, Adrian Lesik, 1 – Kamil Ściętek, Tomasz Rybak, Michał Wiśniewski, Robert Dymowski

Szczakowianka Jaworzno (66): 21 – Jakub Sewerin, 16 – Michał Chrabąszcz, 5 – Bartosz Marędowski, 4 – Mikołaj Gądek, Mateusz Budak, Mateusz Wawoczny, 3 – Marcin Smarzyński,  2 – Kamil Bochenek, 1 – Mateusz Gleń, Paweł Cygnar, Filip Statkiewicz, Michał Sołtysik, Dominik Małkowski, Konrad Kumor

Szombierki Bytom (43): 9 – Amadeusz Zając, 6 – Kamil Moritz, 5 – Giorgi Tsuleiskiri, 4 – Łukasz Polak, Kordian Rusz,  2 – Maksymilian Janicki, Radosław Kruppa, Dominik Balon, Jakub Wagner,  1 – Tomasz Rybak, Mateusz Śliwa, Denis Oracz, Jakub Wróbel, Dominik Kowalski, Tomasz Pośpiech, Łukasz Łebko

Unia Dąbrowa Górnicza (57): 17 – Józef Misztal, 9 – Radosław Syguła, 7 – Krzysztof Bąk, Konrad Machalski, 5 – Rafał Jędrzejczyk, 2 – Sebastian Koziński, Sebastian Stefański, Oliwier Maślanka,  1 – Patryk Kiwior, Patryk Rusek, Rafał Bielawski, Igor Krzykowski, Daniel Wawrzycki

Unia Rędziny (38): 8 – Arkadiusz Porochnicki, 7 – Michał Kowalczyk, 6 – Piotr Andrzejewski,  4 – Piotr Frąc, 3 – Szymon Kowalczyk, 2 – Oskar Operacz, Adam Górski, Adrian Klepczyński,  1 – Michał Obodecki, Patryk Lach, Kacper Bugajczyk, Bartosz Gliński, Patryk Lach

Unia Kosztowy (53): 16 – Maciej Wolny, 6 – Sebastian Siwek, 5 – Daniel Skiba, 3 – Paweł Szołtys, Daniel Kowalski, Mateusz Iwan, Jakub Hat,  2 – Bartosz Nowakowski, Łukasz Matera, Oliwer Zalewski, Jakub Kacprowski,  1 – Piotr Załuski, Arkadiusz Wolak, Rafał Ściążko, Jakub Słowikowski, Wojciech Kocurek, Mateusz Malik, Kamil Rak

Warta Zawiercie (62): 17 – Damian Adamiecki, 13 – Jakub Kulig, 11 – Neison Anuntes Pereira, 5 – Italo Santana Ferreira, 2 – Norbert Bebenek, Paweł Gajecki, Michał Mąka, Szymon Maszczyk, Bartosz Zachara, Mateusz Maziarz,  1 – Fabian Klama, Michał Gwóźdź, Michał Szołtysik, Michał Chmielewski

 

foto: Slaskisport.tv/Kuba Dworczak

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW