ZAPOWIEDŹ: DRAMA ZBROSŁAWICE – PODLESIANKA

ZAPOWIEDŹ: DRAMA ZBROSŁAWICE – PODLESIANKA

2 września 2022 0 przez Kamil Drzeniek

W sobotę o godzinie 11:00 nasza drużyna rozegra już piąte ligowe spotkanie w tym sezonie. Podopieczni Dawida Brehmera na wyjeździe zmierzą się z Dramą Zbrosławice, która po czterech rozegranych meczach ma na swoim koncie cztery punkty. Podopieczni Dariusza Dwojaka jedno spotkanie wygrali, jedno zremisowali i ponieśli dwie porażki.

Na zdobycz punktową naszych rywali nie ma jednak co patrzeć. Dwie poniesione porażki to strata punktów z Rozwojem Katowice i Unią Dąbrowa Górnicza, które w tym sezonie mają dużą chrapkę na zajęcie miejsca w pierwszej piątce, a kto wie – może i wyżej. Drama trzy punkty zainkasowała za wyjazdowe spotkanie z Unią Kosztowy, a remisowe starcie to rywalizacja z nieobliczalnym MKS-em Myszków. Najlepszymi strzelcami zespołu są Marcin Lachowski i Mateusz Hermasz, którzy zdobyli po dwie bramki, a jedno trafienie dołożył Jakub Siwek.

Podlesianka jest w gazie. Nie trzeba o tym nikogo przekonywać. Nasza drużyna w tym sezonie nie poniosła jeszcze porażki, a ostatnio bardzo pewnie pokonała u siebie Unię Rędziny 6:1. Prawdziwym motorem napędowym naszej drużyny jest Daniel Paszek, który ma już na swoim koncie 8 asyst, napędzając przy tym akcje ofensywne naszej drużyny. Oczywiście nie można zapomnieć też o Jacku Jarnocie, który rewelacyjnie wszedł w bieżący sezon – po czterech rozegranych meczach ma już na swoim koncie 8 goli.

Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, choć na Podlesiu zdają sobie sprawę, że nie będzie to łatwy pojedynek. Drama to bardzo doświadczony i niewygodny zespół, dlatego trzeba nastawić się na ciężką przeprawę. Początek spotkania o godzinie 11:00, a my przygotowaliśmy transmisję na żywo, która dostępna będzie pod poniższym linkiem.

DRAMA ZBROSŁAWICE – PODLESIANKA KATOWICE
5. Kolejka IV Liga Grupa I
Reptowska, Arena Ptakowice
Sobota, 03.09.2022r. 11:00