D. PASZEK: „CIESZĘ SIĘ Z KAŻDEGO TRENINGU”

D. PASZEK: „CIESZĘ SIĘ Z KAŻDEGO TRENINGU”

26 września 2022 0 przez Kamil Drzeniek

Daniel Paszek zanotował kolejny bardzo dobry występ w barwach Podlesianki. W spotkaniu z MKS-em Myszków „Pacho” zaliczył dwie asysty i dorzucił także gola, na dużym spokoju wykańczając dogranie Macieja Niesyto. – To był na pewno dobry mecz w naszym wykonaniu. Po tych dwóch porażkach mieliśmy chęć odbicia się i wygrania tego spotkania. Zdawaliśmy sobie jednak sprawę, że przyjeżdża bardzo dobra drużyna i wiedzieliśmy, że będzie to ciężki mecz. Wierzyliśmy jednak w swoje umiejętności i interesowało nas tylko zwycięstwo. – mówił po meczu Daniel Paszek.

– Drużyna z Myszkowa ma „dobre” nazwiska, bo jest między innymi Mateusz Zachara – który na pewno nie jest postacią anonimową. My jednak począwszy od obrony a na ataku skończywszy zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. – dodaje pomocnik Podlesianki.

Na pomeczowej konferencji prasowej pochwały w kierunku Daniela Paszka napłynęły od jednego z przedstawicieli telewizji klubowej MKS-u Myszków. – Jest Pan znany z licznych asyst w Podlesiance i muszę przyznać, że przyjemnie patrzyło się na Pana grę, bo brał Pan udział niemal w każdej akcji bramkowej. Ma Pan 29 lat i wydaje mi się, że ta IV Liga to nie jest szczyt Pana możliwości. Nie myśli Pan, żeby zagrać jeszcze gdzieś wyżej? – padło pytanie.

– Na pewno mam ambicje, zdrowie i najważniejsze, że mi się chce. Trafiłem do Podlesianki, absolutnie nie żałuję. Cieszę się z każdego treningu i z każdej chwili tutaj spędzonej. Znam bardzo dobrze trenera Dawida Brehmera i bardzo chciałem do tego zespołu dołączyć. Miałem też inne propozycje, zdecydowałem się jednak na Podlesiankę i tak jak mówiłem wcześniej – nie żałuję. Chcę z Podlesiem zrobić jak najlepszy wynik, a co będzie w zimę czy też w czerwcu to czas pokaże. – mówi Daniel Paszek. – Nie zamykam się na ligę wyżej, na pewno chcę, mam chęci, ale to czas pokaże co będzie dalej. – dodaje.

Daniel Paszek został też zapytany o obecny Ruch Chorzów, który póki co jest liderem tabeli w I Lidze. – Serce się raduje. Pochodzę z Łazisk, gdzie kibiców ma właśnie Ruch. Sam jestem kibicem drużyny z Chorzowa, mam niebieskie serce, cieszę się jak Ruch wygrywa. Mam dużo przyjaciół przy Cichej, cały czas im kibicuję i na pewno z miłą chęcią przyjadę w czerwcu cieszyć się z nimi z kolejnego awansu. – mówi na koniec popularny „Pacho”.