ZAPOWIEDŹ: WARTA ZAWIERCIE – PODLESIANKA

ZAPOWIEDŹ: WARTA ZAWIERCIE – PODLESIANKA

26 maja 2023 0 przez Kamil Drzeniek

W sobotni poranek nasza drużyna rozegra kolejkę numer 28. I Grupy IV Ligi. Podopieczni Dawida Brehmera na wyjeździe zmierzą się z ostatnią w tabeli Wartą Zawiercie, która od długo już czasunie ma żadnych szans na utrzymanie w IV Lidze. Początek spotkanie zaplanowano na godzinę 11:00.

Gospodarze do jutrzejszego meczu przystąpią z ostatniej pozycji w ligowej tabeli. Do tej pory w 27 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie zaledwie sześć punktów, będąc przysłowiowym „outsiderem” naszej grupy. Warta w tym sezonie wygrała tylko jedno spotkanie, pokonując w rundzie jesiennej na wyjeździe rezerwy Zagłębia Sosnowiec. W rundzie wiosennej nasi sobotni rywale nie zdobyli jednak nawet punktu, a ich bilans bramkowy prezentuje się równie kiepsko – w całym sezonie Warta straciła aż 106 bramek, strzelając zaledwie 25. Najlepszym strzelcem zespołu jest Adrian Długosz, który zgromadził do tej pory pięć trafień. Przed spotkaniem z naszą drużyną z funkcji I Trenera Warty zrezygnował Dawid Gajecki, a zastąpił go na tym stanowisku Bartosz Zachara.

Nasza drużyna do sobotniego spotkania przystąpi bez pauzującego za kartki Marcina Rosińskiego i kontuzjowanych Bartosza Nowotnika, Marcela Owsińskiego i Daniela Wilczkiewicza. Pomimo absencji zwłaszcza dwóch pierwszych zawodników, nikt przy Sołtysiej nie wyobraża sobie innego rezultatu niż wygrana podopiecznych Dawida Brehmera. Zespół do rywala podejdzie jednak z szacunkiem, ale pewny swoich umiejętności.

WARTA ZAWIERCIE – PODLESIANKA KATOWICE
28. KOLEJKA I GRUPA IV LIGA
SOBOTA, 27.05.2023r. 11:00
LEŚNA 42-400, 42-400 ZAWIERCIE