ZAPOWIEDŹ: UNIA RĘDZINY – PODLESIANKA

ZAPOWIEDŹ: UNIA RĘDZINY – PODLESIANKA

31 maja 2024 Wyłączono przez Kamil Drzeniek

W najbliższą sobotę nasza drużyna stanie do przedostatniej batalii w sezonie zasadniczym rozgrywek I Grupy IV Ligi. Podopieczni Dawida Brehmera na wyjeździe zmierzą się z przedostatnią w tabeli Unią Rędziny, a początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00.

Nasz sobotni rywal do sobotniego pojedynku przystępuje z trzeciej pozycji od końca, nie mają już od dłuższego czasu szans na utrzymanie w IV Lidze. Nie oznacza to jednak, że pogodzona z losem drużyna z Rędzin łatwo sprzeda skórkę, bo tak z całą pewnością nie będzie. Unia od zawsze była niewygodnym rywalem i choć na czternaście domowych spotkaniach przegrali aż dziesięć, nastawiamy się na arcytrudną przeprawę. Najlepszym strzelcem drużyny jest doświadczony Piotr Andrzejewski, na którego trzeba zwrócić szczególną uwagę w linii ofensywnej naszych rywali, bo nigdy nie można mu odmówić walki o każdy metr boiska.

Nasza drużyna do sobotniego meczu przystąpi niemal w komplecie. Zabraknie jedynie Sebastiana Kopcia, który z przyczyn osobistych nie znajdzie się w kadrze meczowej na to spotkanie. Poza tą jedną absencją Trener Dawid Brehmer ma komfort w doborze meczowej dwudziestki, która do Łobodna – bo tak rozgrywa swoje mecze Unia Rędziny, wyruszy z chęcią zgarnięcia trzech punktów, które zapewnią naszej drużynie Mistrzostwo I Grupy IV Ligi i awans do baraży o III Ligę, gdzie czeka już Podbeskidzie II-Bielsko-Biała.

Z naszej strony liczymy na wasze tradycyjne, głośne wsparcie, a dla wszystkich tych, którzy nie pojawią się tego dnia na naszym spotkaniu, przygotowaliśmy bezpłatną transmisję na żywo w serwisie Youtube, która rozpocznie się jutro na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem i będzie dostępna pod TYM LINKIEM. Do zobaczenia na stadionie i przed ekranami!