ZAPOWIEDŹ: PODLESIANKA – PODBESKIDZIE

ZAPOWIEDŹ: PODLESIANKA – PODBESKIDZIE

17 czerwca 2024 Wyłączono przez Kamil Drzeniek

Przed naszą drużyną ostatnie piłkarskie wyzwanie w sezonie 2023/2024. Ostatnie, ale niezwykle ważne, bo rozegramy rewanżowe spotkanie barażowe o awans do III Ligi. W pierwszym meczu na wyjeździe pokonaliśmy Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:0, a rewanż już we wtorek o godzinie 17:30 w Katowicach.

W pierwszym meczu, tak jak wspomnieliśmy na wstępie, pokonaliśmy naszych rywali którzy wygrali rozgrywki w II Grupie IV Ligi 2:0. Bramki dla Podlesianki zdobyli Marius Curos i Przemysław Żemła. To co warte podkreślenia – w minioną sobotę rozegraliśmy znakomite spotkanie, zaskakując gospodarzy, bo obie bramki padły w pierwszym kwadransie meczu. Przywieźliśmy bardzo solidną zaliczkę do Katowic. O tamtym meczu napisano i powiedziano już wiele, dlatego nie ma co do niego wracać. We wtorek czeka nas zupełnie inny pojedynek. Z całą pewnością trudny, bo goście muszą postawić wszystko na jedną kartę i do Podlesia przyjadą po co najmniej dwubramkową wygraną. My jednak też wiemy o co gramy i zapewniamy, że jesteśmy gotowi.

Rozpisywać się nie ma co – trzeba przyjść, zobaczyć a w godzinach wieczornych będziemy wiedzieć już wszystko. Zapraszamy wszystkich kibiców na rewanżowe spotkanie, które odbędzie się w najbliższy wtorek. Oczywiście tradycyjnie znajdzie się coś dla spragnionych i coś na ząb, bo tradycyjnie dostępna będzie kiełbasa z grilla w cenie 10 złotych. Wszystko to dzięki Restauracji Pyszny Obiad z katowickich Piotrowic. Zapraszamy, bo emocji na pewno nie zabraknie!

Przed jutrzejszym spotkaniem barażowym z Podbeskidziem II Bielsko-Biała mamy dla was kilka bardzo ważnych informacji!

◾️ Bilety będą dostępne w cenie 10 złotych w kasach przed meczem
◾️ Biletów nie zabraknie, ale prosimy aby być odpowiednio wcześniej aby uniknąć niepotrzebnych kolejek
◾️ Do waszej dyspozycji będą dwie kasy biletowe
◾️Karnetowicze wchodzą ZA DARMO!
◾️ Wejście przy budynku klubowym tylko dla osób akredytowanych, osób zaproszonych a także oficjeli.
◾️ Do dyspozycji będą dwa parkingi – przy trybunach a także parking dodatkowy na 70 miejsc, oznaczony na zdjęciu.
◾️ Obowiązuje Absolutny ZAKAZ używania środków pirotechnicznych!