REMIS Z PODBESKIDZIEM. III LIGA DLA PODLESIA!

REMIS Z PODBESKIDZIEM. III LIGA DLA PODLESIA!

18 czerwca 2024 Wyłączono przez Kamil Drzeniek

W rewanżowym spotkaniu barażowym, którego stawką był awans do III Ligi, Podlesianka Katowice zremisowała u siebie z Podbeskidziem II Bielsko-Biała i to nasza drużyna zagra w przyszłym sezonie w III Lidze!

O samym meczu nie będziemy rozpisywać się wiele, bo wszystko zobaczycie w przygotowanym przez nas skrócie. To co warte odnotowania to z całą pewnością gole, a pierwsze trafienie w tym meczu zaliczyła Podlesianka. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Winiarczyk, który z rzutu wolnego posłał piłkę w pole karne, nikt jej nie przeciął a ta zatrzepotała w siatce, wprawiając w euforię bardzo liczną publiczność. Goście wyrównali cztery minuty później za sprawą pięknego trafienia, bo do siatki trafił Giorgi Merebashvili. Do końca meczu wynik się już jednak nie zmienił i po końcowym gwizdku to gospodarze mieli ogromne powody do radości, świętując razem z kibicami historyczny awans do III Ligi. Już wkrótce skrót i bardzo obszerne fotorelacje. Jadymy!

LGKS 1938 Podlesianka Katowice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
1:0 – Łukasz Winiarczyk 83′
1:1 – Giorgi Merebashvili 87

PODLESIANKA: Tomanek – Żemła, Kopeć (79. Renner), Wacławski, Winiarczyk (90+3. Gasz) – Nowotnik (81. Pasieka), Stachoń (46. Niesyto), Rosiński, Grzeszczyk, Curos (46. Paszek) – Jarnot (90+1. Nawrot). Trener Dawid BREHMER.

PODBESKIDZIE II: S. Zajac – Paweł Szumiński, Felsch, Batelt – Piecuch (59. A. Zajac), Piotr Szumiński, Chmiel (85. Biskup), Zając (70. Czader), Bernard – Merebashvili, Studnicki (77. Janusz). Trener Marek SOKOŁOWSKI.

Żółte kartki: Stachoń, Grzeszczyk, Winiarczyk, Paszek – Felsch, Chmiel, A. Zajac.
Sędziowali: Mateusz Patla (Sędzia Główny), Marcin Bochynek, Łukasz Jakubski (Asystenci)
Widzów: 1000.