MARCIN NAWROT ODCHODZI Z PODLESIANKI

MARCIN NAWROT ODCHODZI Z PODLESIANKI

4 lipca 2024 Wyłączono przez Kamil Drzeniek

Po ośmiu owocnych latach spędzonych w Podlesiance, nasz klub opuszcza Marcin Nawrot, któremu bardzo dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu!

Marcin trafił do nas w sezonie 2016/2017. W barwach LGKS-u rozegrał 142 spotkania, w których zdobył jednego gola. – Przez te kilka lat, przeszedłem z klubem długą drogę. Zaczynaliśmy od gry o utrzymanie w lidze okręgowej, by w zeszłym miesiącu móc świętować awans do III ligi. Po drodze zdobyliśmy również pierwszy w historii Klubu Okręgowy Puchar Polski. – wspomina środkowy obrońca.

– Podziękowania dla całego klubu za danie mi szansy i możliwość reprezentowania barw Podlesianki. Moje podziękowania kieruję również Do Prezesa Grzegorza Kubisty, Trenerów, wszystkich zawodników z którymi przyszło mi dzielić szatnie, Pani Usi. Dziękuję również Kamilowi i Agacie oraz wszystkim osobom związanym z Podlesianką przez te osiem minionych lat. Słowa uznania kieruję również do kibiców za wparcie klubu na boisku, ale i poza nim. Kibicowanie na taką skalę jest ewenementem w niższych ligach! – dodaje popularny „Nawrocik”.

– Na koniec chciałbym życzyć powodzenia w nowej, III-ligowej rzeczywistości, ciągłego rozwoju i wielu sukcesów sportowych! – mówi na koniec Marcin Nawrot.

Marcin, dziękujemy za Twój wkład w rozwój Podlesianki. Powodzenia „Nawrocik”!