OLIWIER GASZ OPUSZCZA PODLESIANKĘ

OLIWIER GASZ OPUSZCZA PODLESIANKĘ

7 lipca 2024 Wyłączono przez Kamil Drzeniek

W nowym sezonie barw Podlesianki Katowice nie będzie bronił Oliwier Gasz, który w naszym zespole występował od sezonu 2022/2023. W barwach LGKS-u popularny „Gasiu” rozegrał 33 spotkania, w których zdobył dwie bramki.

– Bardzo dobrze będę wspominał ten dwuletni pobyt w Podlesiance. Czas który tutaj spędziłem nauczył mnie sporo pod względem piłkarskim, nabrałem również sporego doświadczenia. Treningi z zawodnikami, którzy mieli styczność z wyższymi ligami były na pewno na wysokim poziomie. – mówi Oliwier Gasz.

Boczny obrońca odniósł się również do atmosfery panującej w zespole. – Chłopaki w szatni zawsze byli w formie, zarówno pod względem piłkarskim jak i tej pod kątem atmosfery panującej w szatni. Z tego miejsca chciałbym im podziękować za ten wspólny czas. Dziękuję również pozostałej społeczności Podlesia – Trenerom jak i naszemu dwunastemu zawodnikowi czyli naszym kibicom. Bardzo dziękuję im za wsparcie! – dodaje „Gasiu”.

– Na ten moment moja przygoda w Podlesiu się kończy, ale kto wie – może jeszcze kiedyś będzie mi dane reprezentować barwy Podlesianki. Mieszkam tu od małego i od małego przychodziłem na mecze. Tradycje trzeba podtrzymywać, dlatego nadal będę odwiedzał Sołtysią, tym razem w roli kibica. Jeszcze raz dziękuję i powodzenia!

Oliwier, dziękujemy za te dwa sezony spędzone w Podlesiance. Trzymamy mocno kciuki za kontynuowanie kariery piłkarskiej!