CKS CZELADŹ – PODLESIANKA KATOWICE 0:2

17 lutego 2024 0 przez Kamil Drzeniek

W sparingowym spotkaniu rozegranym w Czeladzi, nasza drużyna wygrała z tamtejszym CKS-em 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli kolejno Bartosz Nowotnik i Jacek Jarnot.

Pierwszą połowę śmiało można określić mianem wyrównanej. Obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki, ale żadnej z ekip nie udało się trafić do siatki. Gole padły za to w drugiej odsłonie, a strzelali je tylko zawodnicy Podlesianki. Najpierw do siatki trafił Bartosz Nowotnik, który popisał się fantastycznym, technicznym strzałem w samo okienko bramki gospodarzy, a w ostatniej akcji meczu wynik spotkania podwyższył Jacek Jarnot, strzelając gola po uderzeniu głową, wykorzystując doskonałe dogranie Daniela Paszka.

Bramki będziecie mogli zobaczyć w przygotowanym przez nas materiale filmowym z tego spotkania, który ukaże się na naszym kanale Youtube w poniedziałek. Wyczekujcie również obszernego fotoreportażu, który przygotował dla was Kamil Drzeniek.

CKS CZELADŹ – PODLESIANKA KATOWICE 0:2 (0:0)
0:1 – Bartosz Nowotnik 72′ (ASYSTA: Daniel Paszek)
0:2 – Jacek Jarnot 90′ (ASYSTA: Daniel Paszek)

I POŁOWA: Artur Tomanek – Łukasz Winiarczyk, Mateusz Wacławski, Marcin Nawrot, Jakub Roj, Marius Curos, Maciej Niesyto, Łukasz Grzeszczyk, Jakub Cebulak, Dawid Pasieka, Artur Taradaj.

II POŁOWA: Marcel Owsiński – Dawid Pasieka, Sebastian Kopeć, Krzysztof Renner, Przemysław Żemła, Maciej Stachoń, Marius Curos, Daniel Paszek, Adam Zając, Bartosz Nowotnik, Jacek Jarnot.