Podlesianka wykoleiła Kolejarza

14 listopada 2012 0 przez Admin

Piłkarze Podlesianki podtrzymują dobrą passę zwycięstw. Po pewnej wygranej z Przemszą Siewierz piłkarze Rafała Bosowskiego pewnie pokonali na wyjeździe Kolejarza 24 Katowice 4:2. Z kolei piłkarze Kolejarza „polubili” wynik 2:4 bo to już druga z rzędu porażka w takim samym stosunku.

Już w 5 min. groźny strzał obok słupka posłał Bubrowski. W 14 min. Ottawa odpowiada strzałem z 6 metrów również minimalnie obok słupka. W 20 min. Piwczyk minimalnie przenosi piłkę nad poprzeczką. Jednak w 30 min. Bubrowski wyprowadza Podlesiankę na prowadzenie. Minutę przed końcem pierwszej połowy goście przeprowadzają akcję w stylu Barcy. Kilka podań i Knapek strzela na 0:2.

Druga połowa zaczyna się od kontrowersyjnej sytuacji (bramki). W zamieszaniu pod bramką Podlesianki największym sprytem wykazuje się Kamil Ottawa, który z bliska strzela bramkę dla Kolejarza. Do końca jednak nie wiadomo czy piłka przekroczyła linię bramkową, bo piłkarze Podlesianki protestowali, jednak sędzia asystent pewnie ruszył w kierunku linii środkowej. Przez chwilę piłkarze Kolejarza złapali kontakt, jednak Łukasz Knapek rozwiał nadzieję gospodarzy, strzelając dwie kolejne swoje bramki. Przy wyniku 1:4 goście kontrolują spotkanie. Ambitnie grający Kolejarze zdobywają drugą bramkę po ładnej zespołowej akcji.