Grodziec na horyzoncie

Grodziec na horyzoncie

8 kwietnia 2013 0 przez Admin

Zima w tym roku przedłuża się niemiłosiernie i kolejny raz zamiast ligowej inauguracji przyszło nam rozegrać mecz kontrolny. Był to już 13 sparing w okresie przygotowawczym a przeciwnikiem był zespół Pogoni Imielin. Mecz rozgrywany był na kompleksie sportowym w Chełmku Śląskim, na wysokogatunkowej trawie syntetycznej i zakończył się bezbramkowym remisem.

Pogoń Imielin – LGKS 38 Podlesianka 0:0

Skład: Bartkiewicz (Wolan) – Sarzała (Sikora), Piwczyk (D.Jakubczyk), Sowa, Łoboda (Gruszczyński) – Koźniewski (Kubacki), Brehmer (Szymik), Bubrowski (Leks), Rajman (Muszalik), Paszek (K.Jakubczyk) – Michalski (Jurowicz)

Cały zespół odczuwa trudy wydłużającej się zimy a sztab szkoleniowy głowi się w jaki sposób przygotować zespół na trudy ligowe, kiedy z tygodnia na tydzień zmieniany jest termin rozpoczęcia rozgrywek. Mimo problemów z dostępnością zaśnieżonych boisk, drużyna trenuje regularnie a frekwencja cały czas jest na wysokim poziomie.

W dniu dzisiejszym Śląski Związek Piłki Nożnej ostatecznie wyjaśnił sprawę terminu inauguracji Ligi Okręgowej i wprowadził iście salomonowe rozwiązanie. Zamiast zawiłych kombinacji, które z tygodnia na tydzień się mnożyły, ustalono, iż liga zainauguruje dnia 13 kwietnia o godz. 17.00, zgodnie z pierwotnie obowiązującym rozkładem meczów. Oznacza to, iż nasz zespół pierwsze spotkanie rozegra na wyjeździe z liderującym w tabeli RKS-em Grodziec Będzin. Zespół z Będzina dokonał kilku naprawdę ciekawych wzmocnień i z pewnością będzie bardzo poważnym kandydatem do awansu.

Wszystko wskazuje na to, iż na mecz z liderem trener Rafał Bosowski będzie mieć do dyspozycji wszystkich zawodników znajdujących się w kadrze naszego zespołu.

Liczymy, iż mecz wzbudzi duże zainteresowanie naszych wiernych kibiców i tak jak pierwotnie planowano, pojawią się oni w dużej liczbie na stadionie przy ul. Kijowskiej 2 w Będzinie i swoją obecnością oraz dopingiem pomogą Zespołowi w osiągnięciu dobrego wyniku.

PODLESIE DO BOJU!!!