Podlesianka vs Przemsza Siewierz – 0:4

31 maja 2013 0 przez Admin

Każda seria ma swój koniec. Niestety dobra passa katowickiej Podlesianki zakończyła się po 7 meczach bez porażki a pogromcą okazała się Przemsza Siewierz, która ograła nasz zespół 4-0.

Na mecz wyszliśmy mocno zmobilizowani i szybko udało nam się osiągnąć optyczną przewagę. W pierwszym kwadransie gry stworzyliśmy kilka naprawdę dobrych okazji, z których przynajmniej jedna musiała znaleźć się siatce. Najpierw potężnym uderzeniem z woleja Bubrowski uderza ponad poprzeczką a chwilę później sytuacji sam na sam z bramkarzem, po dokładnych prostopadłych piłkach Bubrowskiego, nie udaje się wykorzystać Rajmanowi i Michalskiemu. Niestety były to miłe złego początki i w 25 minucie po kolejnej dobrej okazji Podlesianki gracze Przemszy inicjują szybką kontrę, która kończy się bramką Majchrowskiego. Od tego momentu nasza gra straciła na jakości i mimo tego, że w naszych poczynaniach nie brakowało woli walki i zaangażowania, nie potrafiliśmy znaleźć recepty na coraz lepiej radzących sobie gospodarzy. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Na drugą połowę wyszliśmy z mocnym postanowieniem poprawy, jednak czas pokazał, że było już tylko gorzej. W 60 minucie gry mocny strzał Kroczka wpada do bramki Bartkiewicza a nasza gra robi się coraz bardziej chaotyczna. 15 minut później prowadzenie do gospodarzy podwyższa Colik a w 80 minucie dzieła zniszczenia dopełnia Marko, dobijając własny strzał z rzutu karnego. Mimo naprawdę dobrego przygotowania fizycznego i mentalnego, w meczu z Przemszą dopadł nas duży kryzys, któremu musimy jak najszybciej zaradzić. Na szczęście układ tabeli jest taki, że jeszcze wszystko pozostaje w naszych nogach. Możemy mieć pewność, że Podlesianka szybko wróci na właściwe tory i do końca rozgrywek będzie się liczyć w walce o najwyższe laury.

Niestety po stronie strat możemy zapisać Mateusza Sowę, naszego podstawowego środkowego obrońcę, który już w 3 minucie gry doznał poważnej kontuzji stawu skokowego.

Przed nami tylko 3 dni na szybką regenerację, gdyż już w najbliższą niedzielę gramy kolejne spotkanie ligowe. Tym razem przeciwnikiem w meczu u siebie będzie Kolejarz 24 Katowice.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KIIBICOM, KTÓRZY W TRUDNYM MOMENCIE WSPIERALI NASZ ZESPÓŁ PODCZAS WYJAZDOWEGO MECZU Z PRZEMSZĄ!