Podlesianka vs GTS Bojszowy – 0:2

10 września 2013 0 przez Admin

Piłkarze Podlesianki rozegrali drugi wyjazdowy mecz ligowy z rzędu i tym razem ulegli drużynie GTS-u Bojszowy 2-0. Początek spotkanie nie zapowiadał późniejszych problemów, gdyż graliśmy mądrze i stosunkowo szybko uzyskaliśmy przewagę w posiadaniu piłki. Niestety w 20 minucie Pyrlik wychodzi sam na sam z Bartkiewiczem a ten zupełni niepotrzebnie taranuje napastnika gospodarzy. W efekcie arbiter odgwizduje rzut karny a nasz golkiper otrzymuje czerwona kartkę. Po wejściu do bramki Krystiana Majerczyka, rzut karny pewnie egzekwuje Mateusz Wróbel.

Mimo, iż graliśmy o jednego zawodnika mnie cały czas dążyliśmy do wyrównania, jednak do końca pierwszej połowy, mimo, iż cały czas przewaga była po naszej stronie, nie udało nam się zdobyć bramki. W drugiej części gry obraz nie uległ zmianie – nasz zespól starał się grać w ataku pozycyjnym a gospodarze próbowali wyprowadzać groźne kontry. Mimo kilku naprawdę dobrych okazji nie udało nam się trafić do bramki Bojszów, a kiedy w 89 minucie dokonał tego Krzysztof Michalski, sędzia niespodziewanie zauważył zagranie ręką naszego napastnika.

W ostatniej akcji meczu, kiedy wszystkie nasze siły skierowane były w ofensywę, doświadczony Łukasz Wesecki zdobył drugą bramkę dla GTS-u.

Raport meczowy: GTS Bojszowy – LGKS 38 Podlesianka 2-0 (1-0)

Skład Podlesianki: Bartkiewicz –Koźniewski, Sobota, Łoboda, Rajman (75’ Sikora) – Waniek, Brehmer (84’ Gruszczyński), Bubrowski, Marek (20’ Majerczyk) – Jurowicz (46’ Szostek), Michalski

Poza tym w kadrze meczowej: Sowa, Grygier, Gębczyk

Żółte kartki: Waniek, Bubrowski

Czerwona kartka: Bartkiewicz