Podlesianka vs Drzewiarz Jasienica – 5:1

14 października 2013 0 przez Admin

W XI kolejce ligowej LGKS 38 Podlesianka podejmował drużynę Drzewiarza Jasienica.
Nasi zawodnicy zaczęli spotkanie bardzo dobrze. Już w 8 minucie gry wyszliśmy na prowadzenie, kiedy to zgranie głową Michalskiego na bramkę zamienia grający trener Grzegorz Rajman. Nie minęło 5 minut a w siatce gości znalazła się kolejna bramka. Tym razem dokładną centrę Niesyty głową do siatki kieruje Krzysztof Michalski.

Tego dnia gra Podlesianki robiła wrażenie a zawodnicy czując słabość swoich rywali nie poprzestawali w atakach. W 38 minucie rzut rożny z lewej strony mocno bije Bubrowski a w polu karnym najwyżej skacze Andrzej Sarzała, zdobywając swojego urodzinowego gola.

Tuż przed zejściem na przerwę podwyższamy prowadzenie – po skrzydle urywa się Waniek i dogrywa piłkę wprost na głową niezawodnego w takich sytuacjach Michalskiego i mamy 4-0.

W drugiej części gry potrzebowaliśmy 10 minut po ukąsić po raz kolejny. W 54 minucie crossowe dogranie Brehmera trafia do Dawida Marka, który mija jeszcze obrońcę i strzela piątego gola.

Od tego momentu trochę się wycofaliśmy i daliśmy trochę więcej miejsca naszym rywalom. Niestety w 71 minucie przypadkowa ręka w naszym polu karnym kończy się rzutem karnym, który pewnie wykonuje Dariusz Łoś, ustalając wynik spotkania na 5-1.