Przegrana z Iskrą Pszczyna 0-4

Przegrana z Iskrą Pszczyna 0-4

5 listopada 2013 Wyłączono przez Admin

Mecz z Iskrą Pszczyna zapowiadał się szlagierowo. Naprzeciwko siebie stanął zespół lidera i drużyna, która w tym sezonie nie zaznała jeszcze porażki w meczu u siebie. Niestety Podlesiance nie udało się utrzymać swojej twierdzy i uległa Iskrze aż 0-4.

Początek meczu nie zapowiadał gładkiego zwycięstwa gości i praktycznie przez całą część gry gracze Iskry nie dochodzili praktycznie do żadnych sytuacji. Wyjątkiem była akcja z 29 minuty kiedy niepilnowany w pola karnym Maroszek zdobył gola głową. Mimo dwóch niezłych okazji z naszej strony, na przerwę zeszliśmy przegrywając 0-1.

Po zmianie stron walczyliśmy mocno o zmianę niekorzystnego wyniku, jednak tego dnia siła naszej ofensywy nie była taka jak zwykle. Mecz ustawiła druga bramka z 74 minuty, kiedy wykorzystując fatalny błąd w ustawieniu naszej obrony, po raz drugi zapunktował Maroszek.

Od tego momentu nasza gra zupełni się rozsypała, co skrzętnie wykorzystali gości, aplikując w niedługim czasie jeszcze dwie bramki.

Raport meczowy:

LGKS 38 Podlesianka – MKS Iskra Pszczyna 0-4 (0-1)

Skład Podlesianki: Bartkiewicz – Sobota, Sarzała, Niesyto, Łoboda (70. Gruszczyński), Brehmer, Koźniewski (63. Szostek), Waniek (86. Jurowicz), Marek, Grygier, Michalski

Poza tym w kadrze meczowej: Majerczyk(br), Sowa, Muszalik, Jacenik

Żółta kartka: Sobota