Porażka z Jednością Przyszowice 4-2

23 października 2013 Wyłączono przez Admin

Ligowy mecz z Jednością 32 Przyszowice rozpoczęliśmy z mocnym postanowieniem przełamania złej passy meczów wyjazdowych, podczas których nie zaznaliśmy jeszcze smaku zwycięstwa.

Początek meczu wskazywał na to, że mecz z Przyszłością będzie przełomowy. Już w 3 minucie wychodzimy an prowadzenie – głową wzdłuż bramki rywala zagrywa Michalski a formalności dopełnia Mateusz Sobota.

Nie minęło wiele czasu a już prowadziliśmy 2-0, po ładnej bramce naszego najlepszego strzelca – Krzysztofa Michalskiego.

Dominowaliśmy na boisku niepodzielnie, stwarzając co najmniej kilka wyśmienitych okazji do podwyższenia wyniku (m.in. strzały Michalskiego i Wańka). Niestety chwila nieuwagi kosztowała nas utratę bramki – na strzał życia zdecydował się Sosna i piłka wylądowała w siatce bezradnego Bartkiewicza.

Po stracie gola mięliśmy kolejne szanse na podwyższenie wyniku lecz nie umieliśmy podtrzymać skuteczności z początku spotkania.

Po wyjściu na drugą połowę nasz zespół kompletnie się pogubił. Przestaliśmy grać swoją piłkę, co z łatwością wykorzystali gospodarze, dość szybko doprowadzając po mocnym strzale Śmiałkowskiego do wyrównania.

Dwadzieścia minut później rzut wolny z linii naszego pola karnego odgwizduje sędzia a pewnym wykonawcą stałego fragmentu gry okazuje się Mnochy.

Wynik na 4-2 po strzale głową w 83 minucie ustala Wiercioch.