Wypowiedzi po meczu z Jednością

Wypowiedzi po meczu z Jednością

25 maja 2014 Wyłączono przez Admin2

Przedstawiamy wypowiedzi pomeczowe Trenera i Zawodników LGKS-u 38 Podlesianka po zwycięskim meczu z drużyną Jedności 32 Przyszowice:

Trener Jakub Musioł:  Jestem dumny z moich podopiecznych. Ilość potu wylana na treningach przynosi efekty a zawodnicy są zmobilizowani i dają z siebie wszystko. Wreszcie uwierzyli w swoje możliwości i widać to było w meczu z Jednością. Byliśmy drużyną która stworzyła zdecydowanie więcej sytuacji strzeleckich i wygraliśmy zasłużenie. Szkoda natomiast niewykorzystanych okazji bo zwycięstwo mogło być okazalsze i przede wszystkim straconej bramki, bo po strzeleniu gola zgubiliśmy na chwilę koncentrację w grze defensywnej i długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia. Drużyna na szczęście nie załamała się i dalej konsekwentnie grała „swoje”. Cieszy fakt, że wreszcie to nie my musieliśmy się bronić, ale z wyżej klasyfikowaną drużyną, dyktowaliśmy warunki i byliśmy stroną dominującą. Na pewno trzeba jeszcze poprawić wiele elementów i wyciągnąć wnioski z błędów. Teraz tydzień przygotowań na kolejny ciężki mecz z wiceliderem.

Tomasz Surma: Od samego początku kontrolowaliśmy przebieg spotkania a przy odrobinie szczęścia wynik mógłby być nawet wyższy. Cieszę się z wygranej, jak i ze swojego debiutu w barwach Podlesianki. Mam nadzieję, że pomogłem choć trochę swojej drużynie w dzisiejszym zwycięstwie.

Marcin Łoboda: Bardzo się cieszymy z trzeciego zwycięstwa pod rząd, które choć nie przyszło łatwo, to było w pełni zasłużone. Cieszyć może również bardzo dobra gra całego zespołu. Mimo nie strzelonego karnego warto pochwalić najmłodszego na boisku Dawida Jurowicza, którego nie zdeprymowało niepowodzenie i był wyróżniającą się postacią w meczu. Przed spotkaniem z Iskrą Pszczyna na pewno nie jesteśmy na straconej pozycji i z niecierpliwością czekamy na sobotni pojedynek z wiceliderem.

Bartosz Gruszczyński: Wreszcie w drużynie jest atmosfera – tego czego brakowało wcześniej. Podlesie gra z charakterem!