Dziękujemy Trenerze!

Dziękujemy Trenerze!

21 czerwca 2015 Wyłączono przez Admin2

W dniu dzisiejszym z prowadzenia drużyny Podlesianki Katowice zrezygnował dotychczasowy szkoleniowiec – Łukasz Krupa.

Trener pracował z zespołem od listopada 2014 i kierował nim w 15 meczach ligowych. Przychodząc do klubu podejmował się niezwykle trudnego zadania jakim było utrzymanie drużyny, przy 9 zdobytych punktach w rundzie jesiennej.

Pomimo ogromu pracy i zaangażowania jaki włożył w tworzenie i prowadzenie zespołu, ostatecznie nie udało mu się zapobiec spadkowi z IV ligi.

Mimo smutnego końca, drużyna weszła na wyższy pułap gry, a wszyscy rywale chwalili zespół za ładną i pomysłową grę. Podczas swojej pracy z Podlesiem znany był z pełnego profesjonalizmu, który zaszczepił również swoim zawodnikom.

Tak Trener podsumował swój okres pracy z klubem:

„Nasza przygoda dobiegła końca. Myślę, że każdy z nas na samym początku był świadomy, że czeka nas trudne zadanie.Mieliśmy bardzo dobre warunki do pracy, wiele serca do walki, ogromną chęć do treningów, a jednak… czegoś zabrakło.

Zabrakło tego najważniejszego, czyli utrzymania zespołu w IV lidze. Jako Trener muszę wziąć za to odpowiedzialność.

Wykonaliśmy kawał dobrej roboty, którą wszyscy z radością będziemy pewnie wspominać. Cieszy mnie bardzo tyle miłych słów od Was, o moim sposobie pracy, o profesjonalizmie. Jestem przekonany, że każdy z zawodników w jakimś stopniu się rozwinął. 

Szkoda, że przy tylu stworzonych sytuacjach, tak mało strzelaliśmy bramek. Widać, że można nieźle grać, a mimo to nie wygrywać.

Czegoś nam zabrakło i jako odpowiedzialny Trener, muszę przyznać, że gdzieś popełniłem błąd.

Chciałem podziękować wszystkim za zaangażowanie. Trzymam za Was kciuki w kolejnym sezonie, róbcie zawsze wszystko najlepiej jak potraficie. Pewnie nie raz się jeszcze spotkamy, będę Was dopingował.”

2

 

Misja Pana Łukasza dobiegła końca, w związku z czym Zarząd, zawodnicy i sztab trenerski składają serdeczne podziękowania za trud i zaangażowanie w budowanie piłki nożnej w Podlesiu i życzą wiele powodzenia  w dalszej karierze sportowej i życiu osobistym!

krupał.

 fot. 1,2 Łukasz Polczyk fot. 3 Łukasz Łabędzki