Jak ograć Ogrodnika?

Jak ograć Ogrodnika?

29 października 2015 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę czeka naszych zawodników ciężkie wyjazdowe spotkanie z Ogrodnikiem Cielmice, które rozegrane zostanie w ramach XIII kolejki Ligi Okręgowej.

Zespół naszych rywali zajmuje obecnie 10 miejsce w lidze przy 13 zdobytych punktach (3 zwycięstwa, 4 remisy 5 porażek). Mimo, iż zespół z dzielnicy Tychów nie imponuje pozycją w tabeli, to znany jest z tego, że na własnym boisku potrafi się przeciwstawić nawet najlepszym zespołom. Tylko w tej rundzie potrafił zremisować u siebie z zespołami z czołówki takim jak Pogoń Imielin, LKS Goczałkowice i AKS Mikołów.

Grającym trenerem i jednoczenie najlepszym strzelcem zespołu (4 bramki) jest Grzegorz Chrząścik, a najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest Krystian Czyżo, który przez wiele lat występował na poziomie III i IV ligi w Górniku MK Katowice.

Liczymy, iż nasi zawodnicy zagrają na maksymalnych obrotach, gdyż zeszłotygodniowy remis ze Spartą spowodował, iż po raz kolejny w tej rundzie czołówka trochę nam „odjechała”. By realnie myśleć o przezimowaniu w pierwszej piątce tabeli, trzeba punktować we wszystkich pozostałych meczach tej rundy, co na pewno nie będzie zadaniem łatwym.

W składzie zabraknie tym razem pauzującego za żółte kartki – Dawida Jurowicza, którego zastąpić w wyjściowej jedenastce będzie musiał jeden z pozostałych młodzieżowców.

 

LKS Ogrodnik Cielmice – LGKS 38 Podlesianka
13 kolejka Klasy Okręgowej gr. I Katowice
Sobota, 31 października 2015, godz. 13.00, Tychy, ul. Jedności 131
Sędziuje: Bogusław Wójcik (Sosnowiec)

 

 

foto: www.sportslaski.eu/aut. Agata Dworczak