Kryzysu ciąg dalszy: Podlesianka – MK Górnik 0-1

Kryzysu ciąg dalszy: Podlesianka – MK Górnik 0-1

7 listopada 2015 Wyłączono przez Admin2

Końcówka rundy to w wykonaniu naszego zespołu totalna klapa. Po bardzo dobrym meczu z Wyzwoleniem Chorzów przyszła zadyszka i w trzech meczach, w których wielu widziało nas w roli faworytów, zdobyliśmy tylko 1 punkt, w związku z czym raczej nie czeka na nas spokojna zima.

Mecz derbowy z MK miał być spotkaniem emocjonującym, jednak zamiast spodziewanych emocji, mieliśmy raptem łącznie trzy strzały w światło bramki na cały mecz.

W 23 minucie lekki strzał w środek bramki Macieja Domasiewicza kończy się fatalnym błędem Tomaszewskiego, któremu piłka prześlizguje się między nogami i ku konsternacji wszystkich wpada do bramki.  Goście mając taki handicap postawili przysłowiowy autobus w polu karnym, a mijające minuty w wykonaniu graczy z Podlesia można scharakteryzować jednym zadaniem – bicie głową w mur.

W drugiej części gry tylko dwie okazje były godne odnotowania. Najpierw do wepchnięcia piłki do bramki po zamieszaniu w polu karnym, niewielu brakło Gruszczyńskiemu, a w ostatnim kwadransie po rajdzie Sarzały,  dobrej okazji do przelobowania Kijasa nie wykorzystał Dąbrowski.

Niestety sytuacja kadrowa nie jest wesoła w zespole z Sołtysiej. Trener Odrobiński nie tylko w przerwie musiał wykonać wymuszone dwie zmiany graczy ofensywnych – Jurowicza i Zająca, ale na domiar złego stracił na kolejny mecz z Sokołem Wola dwóch zawodników, którzy pauzować będą za żółte kartki (Piwczyk i Oślislok).

Protokół meczowy:

14 kolejka Klasy Okręgowej gr I

Sobota, 7 listopada, godz. 11.00, Stadion Podlesianki

LGKS 38 Podlesianka – MK Górnik Katowice 0-1 (0-1)

0-1 Domisiewicz (24 min.)

Sędziował: Rafał Kandzia (Zabrze), widzów: 150

Podlesianka: Tomaszewski– Oślislok, Renner, Sarzała, Piwczyk – Jurowicz (46′ Sieniawski), Brehmer (70′ Łoboda), Bubrowski, Dąbrowski, Zając (45’ Gruszczyński), Witas – Zając. Trener Krystian Odrobiński

Rezerwa: Abramczyk, Strzoda, Kiełbowicz

MK: Kijas – Hadaś, Ochojski, D.Honysz,D.Bąk – Domagała, Gruz, S.Nowak, Domagała, Domisiewicz, Bytnar (80′ A.Bąk) – Trzaskalski (90′ K.Dąbrowiecki) . Trener Robert Balcerowski

Rezerwa: Wójcik

Żółte kartki: Bubrowski, Oślislok, Witas, Sieniawski, Piwczyk – Domisiewicz, Nowak, Bytnar, D.Bąk, Ochojski, Trzakslski, Kijas

Czerwona kartka:Kijas (po końcowym gwizdku) – druga żółta

 

foto: www.sportslaski.eu/ aut. Łukasz Polczyk