Sparing: Podlesianka – Górnik Brzeszcze 6-1

Sparing: Podlesianka – Górnik Brzeszcze 6-1

30 stycznia 2016 Wyłączono przez Admin2

W drugim zimowym sparingu zawodnicy Podlesianki podejmowali drużynę Górnika Brzeszcze. W stosunku do zeszłego tygodnia kadra zawodnicza znacząco się powiększyła, dzięki czemu Trener mógł już przetestować sporo wariantów personalnych. Niestety kilka absencji się zdarzyło, zwłaszcza zdrowotnych, gdyż z powodu kontuzji nie wystąpili Adam Sieniawski , Bartosz Gruszczyński, Bartosz Witas i Marcin Łoboda, a sprawy zawodowe zatrzymały Mateusza Sowę.

Z nowych twarzy mogliśmy zobaczyć Damiana Budę, Łukasza Kuta i Kamila Szostka. Cała trójka miała już okazję występować w różnych okresach w barwach Podlesianki, a ich przyszłość wyjaśni się w najbliższych tygodniach. W meczu wystąpił również Maciej Bury, ostatnio występujący w AKS Mikołów.

Sam mecz toczył się pod dyktando Podlesianki, która oprócz sześciu goli, powinna ich zaaplikować swoim rywalom przynajmniej drugie tyle. W grze naszych zawodników widać było jeszcze brak płynności w grze i trochę niedokładności. Jest to dopiero drugi sparing, w związku z czym czasu na progres czysto piłkarski jest sporo.

Kolejny mecz Podlesianka rozegra w sobotę tj. 6 lutego o godz. 14.00 na boisku w Katowicach -Kostuchnie przy ul. Boya-Żeleńskiego 96c. Rywalem będzie odradzająca się po piłkarskim niebycie Odra Wodzisław Śląski.

 

Protokół meczowy:

Sparing zimowy nr 2

Sobota, 30 stycznia 2016, godzina 13.30, boisko Kolejarza Katowice, ul. Alfreda 1

LGKS 38 Podlesianka – Górnik Brzeszcze 6-1 (3-0)

Bramki: Zając (2), Jurowicz(2), Bubrowski(2)

Skład: Tomaszewski – Oślislok, Renner, Sarzała, Kut – Szostek, Brehmer, Bubrowski, Rawicki, Jurowicz – Zając.

W drugiej połowie wystąpili: Wolan, Buda, Bury, Żebrowski, Piwczyk, Krupiński