Goczałkowice – Podlesianka 2-0 (video)

23 marca 2016 Wyłączono przez Admin2

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Podlesianka uległa w wyjazdowym meczu LKS-owi Goczałkowice Zdrój. W kolejnej kolejce podejmiemy w wielką sobotę  Rozwój II Katowice. Mecz na stadionie Podlesianki o godz. 13.00.

<RAPORT MECZOWY>

Komentarz trenera:

Niestety ale zaliczyliśmy falstart na początku rundy rewanżowej. W pierwszej połowie zupełnie nie poznawałem mojej drużyny, która w wielu sparingach prezentowała się naprawdę dobrze, stwarzając wiele sytuacji bramkowych, natomiast w pierwszej połowie meczu mistrzowskiego nie stworzyliśmy żadnej a nawet nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę. W drugiej połowie musieliśmy zaryzykować stąd też zmiana defensywnego pomocnika na napastnika i zagranie dwójką napastników. Druga połowa wyglądała naprawdę dużo ciekawiej i myślę że, gdyby nasz 16latek wykorzystał sytuację na 1:1 nie przegralibyśmy tego meczu. Niestety los w tym meczu nas nie oszczędzał i myślę że na dłuższy czas straciliśmy Juriego oraz Kicka, którzy doznali groźnie wyglądających kontuzji. Nie pozostaje nam nic innego jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i skupić się na najbliższym meczu ligowym z Rozwojem II Katowice.

foto i materiał filmowy: Kamil Drzeniek/Sportslaski.eu