Liga na start!

Liga na start!

18 marca 2016 Wyłączono przez Admin2

Już w najbliższa sobotę wznowi rozgrywki Klasa Okręgowa. W pierwszym meczu rundy rewanżowej czeka nas wyjazd do Goczałkowic, gdzie czeka będzie na nas tamtejszy LKS. Popularne „Goczały” zajmują w tabeli trzecie miejsce, co dla beniaminka jest wynikiem bardzo dobrym.

W pierwszym meczu obu zespołów padł bezbrakowym remis, który z przebiegu gry bardziej satysfakcjonował graczy znad zalewu Goczałkowickiego.

W stosunku do poprzedniego roku w obu zespołach zaszło kilka zmian. O ruchach transferowych w naszym zespole pisaliśmy w poprzednim artykule, natomiast w Goczałkowicach trener Damian Baron wzbogacił kadrę zespołu o Jacka Rączkę, który przez ostatnie 10 lat występował w Polonia Łaziska Górne oraz młodzieżowca Marka Skipioła, który jednak z powodu wyjazdu na młodzieżowa kadrę Polski w futsalu nie wystąpi w najbliższa sobotę. Skipioł zastąpi w składzie innego młodzieżowca, który w najbliższym czasie wypadł z gry z powodu urazu ścięgna Achillesa – Maksymiliana Żebrowskiego. Po dłuższej rekonwalescencji do gry wraca natomiast doświadczony pomocnik – Jarosław Folek.

LKS Goczałkowice Zdrój – LGKS 38 Podlesianka
16 kolejka Klasy Okręgowej gr. I Katowice
Sobota, 19 marca 2016, godz. 15.00, Goczałkowice, ul. Uzdrowiskowa 41
Sędziuje: Artur Grzelec (Sosnowiec)

foto: www.sportslaski.eu/aut. Agata Dworczak