Podlesianka przed ostatnim bojem tego sezonu

Podlesianka przed ostatnim bojem tego sezonu

9 czerwca 2016 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę o godz. 17.00 na stadionie Podlesianki nasi zawodnicy rozegrają ostatni mecz tego sezonu, w którym podejmą drużynę Sokoła Wola.  By nie martwić się o wyniki innych zespołów potrzebne są 3 punkty, które gwarantują naszym zawodnikom minimum 10-miejsce w lidze na koniec sezonu. Zadanie z pewnością nie będzie łatwe. Nasz rywal – Sokół Wola, mimo praktycznie przesądzonego spadku, zrobił w tej rundzie niesamowity postęp, gdyż z 30 zdobytych punktów, aż 21 ugrali oni w rundzie rewanżowej.

Nasi zawodnicy mocno podrażnieni porażka w derbach z „Emką” z pewnością wyjdą bardzo mocno zmobilizowani i pełni chęci do gry. Symptomy ładnej i pomysłowej gry widoczne są od początku pracy Trenera Kaczora, jednak by jego misja ratunkowa w pełni się powiodła potrzebna jest kropka na „i”, którą miejmy nadzieję postawimy w najbliższą sobotę.

Przypominamy, iż również w ostatnim meczu tego sezonu wstęp na spotkanie będzie bezpłatny. Apelujemy, żeby podczas meczu zachowywać kulturę względem walczących na boisku zawodników i nawet w trudnych momentach pomagać pozytywnym słowem naszym graczą. Ostatnie spotkanie z „Emką” pokazało, iż w bardzo trudnym momencie część „sympatyków” zajęła się głośnym i destrukcyjnym narzekaniem, co z pewnością deprymowało naszych zawodników, którzy stracili jeden z atutów własnego boiska w postaci wsparcia z trybun.

Wiemy, iż znacznej części osób związanych z klubem zależy jednak na wynikach Podlesianki, dlatego też po raz ostatni w tym sezonie prosimy o liczne przybycie i głośny pozytywny doping!