Czas na Goczały

Czas na Goczały

25 sierpnia 2016 Wyłączono przez Admin2

W najbliższy weekend rozegrana zostanie trzecia kolejka Klasy Okręgowej. Nasz zespół podejmować będzie na własnym stadionie wicelidera poprzednich i lidera bieżący rozgrywek – LKS Goczałkowice Zdrój.

Będzie to doskonała okazja do rehabilitacja za przegrany mecz z Grunwaldem Ruda Śląska, w którym to nasza drużyna rozegrała słabe zawodny, nie grzesząc przy tym skutecznością w wielu sytuacjach podbramkowych. Najwyższy czas pokazać, że kadra Podlesianki zbudowana z naprawdę solidnych zawodników będzie groźna dla każdego rywala w naszej lidze.

Drużyna z Goczałkowic prowadzona przez grającego trenera Damiana Barona będzie z pewnością bardzo trudnym rywalem rywalem. Do liderów zespołu należą doświadczeni – Piotr Maroszek, Jarosław Folek ,Mateusz Piesiur oraz bramkarz Łukasz Mrzyk.

W pierwszych dwóch kolejkach „Goczały” pobrały frycowe od dwóch beniaminków. Najpierw ograli 3-0 JUW-e Jaroszowice, by później zwyciężyć 4-1 z Pogonią Ruda Śląska. Najwięcej bramek po dwóch kolejkach mają Piotr Maroszek i Mateusz Piesiur (po 2 gole)

Jeżeli chodzi o nasz zespół, to trener Daniel Kaczor nie będzie mógł skorzystać z kilku zawodników – Nawrota, Witasa i Góralczyka. Do składu wraca natomiast Kubacki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków obydwu zespołów!

 

LGKS 38 Podlesianka – LKS Goczałkowice-Zdrój
3 kolejka Klasy Okręgowej gr. I Katowice
Sobota, 27 sierpnia, godz. 17.00, stadion Podlesianki
sędziuje: Michał Zając (Sosnowiec)