Okres przygotowawczy rozpoczęty

Okres przygotowawczy rozpoczęty

18 stycznia 2017 Wyłączono przez Admin2

W dniu wczorajszym piłkarze Podlesianki rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2016/2017.

Po niespełna półtoramiesięcznej przerwie, na pierwszych zajęciach trenera Daniela Kaczora zjawiła się zdecydowana większość szerokiej kadry, w której brakowało zwolnionego w pierwszym tygodniu ferii lidera klasyfikacji strzelców naszej grupy rozgrywkowej – Radosława Kaczamarczyka oraz chorego Adama Sieniawskiego i nieobecnego z przyczyn zawodowych – Artura Fojcika.

Do treningów z pełnym obciążeniem wrócił już kontuzjowany w końcówce zeszłej rundy Szymon Nowak, natomiast Dawid Colik, który w meczu z Tempem Paniówki doznał zerwania więzadła krzyżowego jest już po zabiegu rekonstrukcji i przechodzi intensywną rehabilitację. Jego powrót na boisko nie nastąpi raczej wcześniej niż w końcówce rundy wiosennej.

Niebawem na treningach ma pojawić się zawodnik z dużym doświadczeniem w grze w wyższych ligach,  jednak o personaliach napiszemy, gdy będzie to już sprawa przesądzona. Co do innych ruchów transferowych, to powinny one wyjaśniać się końcem miesiąca, jednak z pewnością na tą chwilę nikt nie ubędzie z bieżącej kadry, natomiast prowadzone są usilne działania, by zespół wzmocnić dwoma, maksymalnie trzema wartościowymi zawodnikami.

Przez cały okres przygotowawczy zespól trenować będzie trzy razy w tygodniu, a czwartą jednostką będą sobotnie mecze sparingowe, z których pierwszy odbędzie się  28 stycznia o godz. 13.00 na boisku „Hetmana” Katowice, gdzie przeciwnikiem będzie wicelider IV grupy Klasy Okręgowej – Śląsk Świętochłowice.

Pozostałe sparingi poniżej. Prawdopodobnie zespół rozegra jeszcze jeden lub dwa dodatkowe mecze w tygodniu.

28 styczeń Śląsk Świętochłowice

4 luty UKS Szopienice

11 luty Fortuna Wyry

18 luty MKS Siemianowice

25 luty Pogoń Imielin

4 marzec Orzeł Mokre

11 marzec Victoria Jaworzno