Przełamać złą serię! Przed meczem z Pogonią Imielin

Przełamać złą serię! Przed meczem z Pogonią Imielin

13 kwietnia 2017 Wyłączono przez Admin2

Nasz zespól przeżywa obecnie spory kryzys. Sytuacja jest bardzo nietypowa, gdyż praktycznie każdy mecz w tej rundzie zespół gra bardzo ładnie dla oka, realizuje zdecydowaną większość założeń taktycznych, natomiast efekt tego jest mizerny, gdyż oprócz przekonującego zwycięstwa z Piastem Nowy Bieruń przegraliśmy trzy spotkania z rzędu.

Analizując poszczególne mecze, to, czego najbardziej brakuje graczom Podlesianki, to paradoksalnie tylko odrobinka piłkarskiego farta.

Tymczasem o przełamanie fatalnej serii powalczymy z szóstym zespołem ligowej tabeli, czyli Pogonią Imielin. Jest to zespół, który nie boi się grać piłką, a mecze z takimi drużynami przy naszym stylu gry zapowiadają się zazwyczaj wyśmienicie.

Jesteśmy przekonani, iż dobra gra i przede wszystkim ogrom pracy na treningach zaprocentują w końcu i podleska maszynka rozkręci się na dobre, szybko uciekając z upokarzającego 13 miejsca w tabeli.

Kolejny raz bardzo liczymy na wsparcie naszych kibiców. Do Imielina nie jest daleko, więc mamy nadzieję, iż na trybunach Imielińskiego stadionu widocznych będzie jak najwięcej szalików naszego klubu!

Pogoń Imielin – LGKS 38 Podlesianka
20 kolejka Klasy Okręgowej gr. I Katowice
Sobota, 15 kwietnia, godz. 13.00, stadion Pogoni, ul. Hallera 37, Imielin
sędziuje: Leszek Lewandowski (Gliwice)

 

foto: slaskisport.tv/Agata Dworczak