LGKS 38 Podlesianka Katowice

Oficjalny serwis internetowy

Mobilbox wspiera Podlesiankę!

Bardzo miło nam poinformować, iż firma MobilBox, którą kieruje sympatyzujący z naszym klubem Pan Michał Bobiński, znalazła się w gronie wspierających nasz klub. Współpraca zawarta została na rok, dzięki której klub otrzymał wsparcie finansowe, natomiast już niedługo na stadione Podlesianki oraz na naszej stronie internetowej widnieć będzie baner MobilBoxu. 

Firma Mobilbox zajmuje się sprzedażą produktów topowych światowych marek specjalizujących się produkukcją bagażników dachowych do samochodów, boksów i uchwytów dachowych i wielu innych specjalistycznych sprzętów montażowych do aut. Sklep firmowy działa stacjonarnie w Katowicach przy ul. Józefowskiej 22 w Katowicach oraz online pod adresem bagazniki-mobilbox.pl

Serdecznie dziękujemy za wsparcie, a odwiedzających naszą stronę internetową zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mobilbox! 

 

 

Komentarze

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni

Copyright © 2014 LGKS Podlesianka Katowice
Projekt i realizacja ADW