Jeśli nie teraz, to kiedy? Przed meczem z GTS Bojszowy

Jeśli nie teraz, to kiedy? Przed meczem z GTS Bojszowy

20 kwietnia 2017 Wyłączono przez Admin2

W najbliższą sobotę o godz. 17.00 na naszym stadionie odbędzie się mecz Podlesianki z GTS-em Bojszowy.

Od momentu ostatniej przegranej z Pogonią Imielin, wszystkie mecze naszego zespołu będą z gatunku „pod napięciem”. Cztery porażki z rzędu to ostry sygnał alarmowy dla podopiecznych Daniela Kaczora, by szybko zacząć wyciągać wnioski i nie trwonić doskonałej pracy, którą od dłuższego czasu wykonują na treningach.  Do bezpiecznej strefy tracimy na szczęście tylko 3 punkty i trzeba jak najszybciej wrócić na właściwe tory.

Mecz z Bojszowami będzie niezwykle zaciętym spotkaniem, gdyż nasi rywale są jeszcze niżej od nas, a pamiętajmy, iż jest to spadkowicz z IV ligi i chyba nikt w ekipie GTS-u nie wyobraża sobie faktu spadku z roku na rok z IV ligi do A Klasy. Zespół ten dysponuje kilkoma doświadczonymi graczami na czele z Wojciechem Myszorem (147 występów w Ekstraklasie), Mateuszem Wróblem (46 występów w I lidze) czy świetnym rozgrywającym Michałem Pyrlikiem.

W ostatnich latach pięciokrotnie rywalizowaliśmy z GTS-em Bojszowy (4 razy na poziomie IV ligi i raz na poziomie „Okregówki”) i jeszcze nigdy nie zdobyliśmy z tym zespołem kompletu punktów (2 remisy i 3 porażki, bilans bramkowy 2-6). Najwyższy czas przełamać ten nieciekawy bilans!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na mecz. Najważniejsze jest by w czasie kryzysu, czuć wsparcie kibiców. Liczymy na Was!

LGKS 38 Podlesianka – GTS Bojszowy
21 kolejka Klasy Okręgowej gr. I Katowice
Sobota, 22 kwietnia, godz. 17.00, stadion Podlesianki,
sędziuje: Marcin Śniegoń (Rybnik)

 

Pozostałe spotkania:

Sobota, 11:00 Grunwald Ruda Śląska – AKS Mikołów
Sobota, 12:00 Piast Bieruń Nowy – LKS Goczałkowice-Zdrój
Sobota, 15:00 Wawel Wirek – Unia Kosztowy
Sobota, 16:00 Sparta Katowice – Urania Ruda Śląska
Sobota, 17:00 LKS Łąka – Pogoń Imielin

Sobota, 17:00 Pogoń Ruda Śląska – ZET Tychy
Niedziela, 15:00 JUW-e Tychy – Jaroszowice – Tempo Paniówki