Rozgrywki nabierają Tempa! Przed meczem z Paniówkami

Rozgrywki nabierają Tempa! Przed meczem z Paniówkami

4 maja 2017 Wyłączono przez Admin2

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej odwołaniem z powodu złej pogody 22 kolejki ligowej, wracamy na Sołtysią by rozegrać po raz drugi z rzędu mecz na własnym boisku, a rywalem będzie 14 zespół naszej ligi – LKS Tempo Paniówki.

Piłkarze Podlesianki tylko raz w tym sezonie wygrali dwa mecze z rzędu, dlatego powtórzenie tego wyczynu jest rezultatem niezwykle porządnym dla naszego zespołu, zwłaszcza, że sytuacja w tabeli w dalszym ciągu wymaga zdobywania sporej ilości punktów.

Nasz najbliższy rywal ma jeszcze trudniejszą sytuację, gdyż do bezpiecznej strefy traci aż 6 punktów i z pewnością starcie z Podlesianka będzie dla podopiecznych trenera Werońskiego meczem o ogromnym ciężarze gatunkowym.  

Paniówki bardzo słabo grają na wyjazdach, jednak ostatnio przełamali niemoc i po raz pierwszy w tym sezonie przywieźli punkty z delegacji ogrywając JUW-e Jaroszowice, co pozwoliło im opuścić przedostatnie miejsce w tabeli.

To co najlepsze w ekipie naszych rywali, to bramkostrzelny duet napastników Oskar Jendrychowski i Bartosz Kiełbasa. Obaj gracze zdobyli po 10 goli, co robi duże wrażenie nawet na tle zdecydowanie lepszych zespołów.

Spotkanie z pełnością przyniesie sporo emocji, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do obejrzenia tego pojedynku!

Szczególnie liczymy na naszych wiernych kibiców i sympatyków, którzy ostatnio znacząco pomogli zespołowi ograć na Sołtysiej GTS Bojszowy!

 

LGKS 38 Podlesianka – LKS Tempo Paniówki
23 kolejka Klasy Okręgowej gr. I Katowice
Sobota, 6 maja, godz. 17.00, stadion Podlesianki

sędziuje: Michał Burek (Rybnik)

 

Pozostałe spotkania:

Sobota, 11:00

Grunwald Ruda Śląska – Unia Kosztowy

Sobota, 12:00

Piast Bieruń Nowy – Pogoń Imielin
Sobota, 15:00

Wawel Wirek – GTS Bojszowy
Sobota, 17:00

LKS Goczałkowice-Zdrój – AKS Mikołów

Pogoń Ruda Śląska – Urania Ruda Śląska

LKS Łąka – ZET Tychy
Niedziela, 15:00

JUW-e Tychy – Jaroszowice – Sparta Katowice

 

foto: www.slaskisport.tv/Agata Dworczak