Ligę czas zacząć!

Ligę czas zacząć!

8 sierpnia 2017 Wyłączono przez Admin2

Już w najbliższą sobotę zainaugurowane zostaną rozgrywki Klasy Okręgowej. Nasz zespół podejmie w ramach pierwszej kolejki sezonu 2017/2018 drużynę Sparty Katowice.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, przede wszystkim z tego powodu, iż utrzymaliśmy skład, który przez ostatnie 10 meczów ligowych nie doznał porażki, wygrywając 9 meczów i 1 remisując. Zespół dojrzał i przepracował bardzo mocno okres przygotowawczy, przez cały czas trenując zdecydowanie częściej i lepiej niż przeciętny zespół z Klasy Okręgowej.

Trener Daniel Kaczor dysponuje bardzo dobrą kadrą zawodniczą, dodatkowo wzmocnioną zniesieniem przepisu o obowiązkowej grze 2 młodzieżowców. Na chwilę obecną w każdej formacji mamy po dwóch równorzędnych zawodników, co spowoduje, iż nie tylko podstawowa jedenastka, ale również rezerwowi będą stanowili o sile uderzeniowej Podlesianki. Sezon jest długi i ciężki, dlatego też szeroka i wyrównana ławka może okazać się kluczowa w końcowej fazie rozrywek.

Oczywiście w piłce nożnej nic nie jest pewne i nowy sezon ligowy wzbudza pewnie u każdego zespołu sporą nutkę niepewności. Nie inaczej jest u nas, natomiast wierzymy, iż solidna praca i starannie budowana filozofia gry, da efekty w postaci dobrych wyników i przede wszystkim ładnej dla oka gry.

Z pewnością nadchodzący sezon nie będzie łatwy i przynajmniej kilka zespołów walczyć będzie w nim o najwyższe lokaty. Do głównych faworytów należą Unia Kosztowy i Iskra Pszczyna, ale z pewnością o czołowe lokaty mogą zawalczyć również drużyny LKS-u Łąka, AKS-u Mikołów, Pogoni Imielin czy Uranii Ruda Śląska. 

Liczymy, iż w nadchodzącym sezonie, największym atutem naszego zespołu będą nasi kibice. Wierzymy, iż frekwencja na stadionie będzie stale wzrastać, a doping naszych sympatyków pozwoli zawodnikom wyzwolić dodatkowe pokłady energii podczas gry.

ZAPRASZMY WSZYTSKICH KIBICÓW I SYMPATYKÓW NA MECZE PODLESIANKI!

LGKS 38 Podlesianka – BKS Sparta Katowice
1 kolejka Klasy Okręgowej gr. I Katowice
Sobota, 12 sierpnia, godz. 17.00, Stadion Podlesianki, ul. Sołtysia 25, Katowice

Bilet wstępu: 5zł. (cegiełka na rzecz Podlesianki)