Młodzi wychowankowie w pierwszym zespole Podlesianki!

Młodzi wychowankowie w pierwszym zespole Podlesianki!

7 sierpnia 2018 Wyłączono przez Admin2

Ostatnim akordem przed podaniem 25 osobowej kadry zawodniczej zgłoszonej do rozgrywek Klasy Okręgowej w sezonie 2018/2019 jest przedstawienie młodych zawodników, którzy po zakończeniu rozgrywek juniorskich rocznika 2002/2003 u trenera Bartosza Gruszczyńskiego, zostali wyróżnieni promocją do pierwszego zespołu Podlesianki! 

Są to bramkarze – 16-letni Rafał Starczewski i 15-letni Oskar Wróbel oraz zawodnicy z pola – 16-letni środkowy obrońca Michał Pogrzeba i jego rówieśnik – środkowy pomocnik – Kacper Drzewiecki. 

Cała czwórka występowała już w przedsezonowych sparingach i prezentowała się bardzo obiecująco. Bardzo ważnym jest fakt, że wszyscy są bardzo pracowici i z całą pewnością mają papiery na to, by w niedalekiej przyszłości stać się ważnymi zawodnikami naszego zespołu. Trener Daniel Kaczor nie raz pokazywał, że nie boi się stawiać na młodych zawodników, a przykład ich kolegi z zespołu – Dawida Pasieki, ktróy w zeszłej rundzie rozegrał aż 7 ligowych meczów w Okręgówce z pewnością zadziała na wyobraźnie naszych młodych piłkarzy.

Warto zaznaczyć, że kilku kolejnych zawodników jest pod baczną obserwacją trenera Kaczora, jednak póki co terminują w świeżo utworzonej drużynie rezerw. 

 

Na zdjęciu od lewej: Michał Pogrzeba, Oskar Wróbel, Rafał Starczewski, Kacper Drzewiecki